Ad blocker gedetecteerd: Dit forum wordt mogelijk gemaakt door het tonen van reclames aan onze bezoekers. Helaas worden deze niet getoond en je ondersteunt onze website nu niet. Misschien wil je voor dit forum een uitzondering maken?
Lijn 149 van Amstelveen naar Uithoorn is ook wel de moeite waard, waar hij namelijk een groot gedeelte van de rit langs de kronkelende Amstel gaat.
En anders lijn 124 van Woerden naar Breukelen. Eigenlijk geheel door de weilanden en hele kleine dorpjes. En de laatste keer dat ik daar in zat een zeer vrolijke buschauffeur
Ik kan lijn 40 Delft Station - Rotterdam Centraal aanraden. De lijn gaat vanaf het recentelijk nieuw gebouwde station Delft over de campus van de TU Delft, rijdt dan een prachtig stuk langs de Delftse Schie, om via de wijk Overschie uiteindelijk bij Rotterdam Centraal aan te komen.