OVer Missers in de Reisinformatie
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Vanochtend op Schiphol overgestapt van de 3323 naar de 1816. Volgens de NS app zou ik op spoor 5 aankomen, maar dit werd 6. Tot en met de 1816 gaf de NS-app telkens het verkeerde spoor aan. Op een gegeven ogenblik hielden ovInfo en NS Perronwijzer het ook niet meer goed bij. Ja, ook de speciale blindenapp van NS geeft dus gewoon verkeerde info. En Tante Tuff riep alleen iets om over Utrecht, maar niks over spoorwijzigingen.
Beul van de blindegeleidelijn
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Opvallend:
In de metro op Rotterdam Centraal overstapinformatie voor de bus: lijn 245 richting Frankfurt central
In de metro op Rotterdam Centraal overstapinformatie voor de bus: lijn 245 richting Frankfurt central
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Ook de [serie=Intercity|2020|Nijmegen - Schiphol Airport3100[/serie] rijdt tot Amsterdam Zuid, maar deze werkzaamheden staan ook niet op de T7/14/21 van Ut.
- Daniel
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 39287
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:29
- Locatie: Amersfoort
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Ook op de treinen verscheen dat (deels) niet: op Amsterdam Zuid kwam ik een [serie=Intercity|2020|Nijmegen - Schiphol Airport3100[/serie] tegen met doodleuk "Schiphol Airport" op de koersdisplays terwijl de borden op het perron op "Niet instappen" stonden. Bij de [serie=Sprinter|2020|Utrecht Centraal - Hilversum - Hoofddorp5700[/serie] was dat tenminste nog aangepast.
Eveneens niet geheel logisch: in de [serie=Sprinter|2020|Zwolle - Lelystad Centrum - Amsterdam Centraal14600[/serie] werd bij Weesp als eerstvolgende aansluiting naar de Zuidtak de [serie=Sprinter|2020|(Lelystad Centrum -) Almere Oostvaarders - Amsterdam Zuid - Hoofddorp4300[/serie] getoond in plaats van de [serie=Sprinter|2020|Utrecht Centraal - Hilversum - Hoofddorp5700[/serie] die gewoon aan de overzijde van het perron stond.
Eveneens niet geheel logisch: in de [serie=Sprinter|2020|Zwolle - Lelystad Centrum - Amsterdam Centraal14600[/serie] werd bij Weesp als eerstvolgende aansluiting naar de Zuidtak de [serie=Sprinter|2020|(Lelystad Centrum -) Almere Oostvaarders - Amsterdam Zuid - Hoofddorp4300[/serie] getoond in plaats van de [serie=Sprinter|2020|Utrecht Centraal - Hilversum - Hoofddorp5700[/serie] die gewoon aan de overzijde van het perron stond.
Schapekop in de Keistad
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
-
- Donateur
- Berichten: 1515
- Lid geworden op: zo 28 okt 2018, 14:36
- Locatie: Concessie West-Brabant - Ehv
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Bij de 1933 werd in Tilburg op de CTA geen extra mededeling "IC Eindhoven Centraal van 9:54+10 is eerder in Eindhoven Centraal" gezet. Eerst dacht ik dat er besloten was, niet te laten inhalen in Boxtel, waar de 1933 toch 6 minuten stilstaat, maar aangezien we net er net met 80 voorbij scheurden zullen we toch eerder in Eindhoven zijn.
Aandacht spoor 5: De IC-trein naar Den Haag Centraal komt zo dadelijk aan spoor 5. Deze trein stopt in Tilburg, Breda, Rotterdam Centraal, Delft, Den Haag Hollands Spoor, Den Haag Centraal. De eerste klasplaatsen bevinden zich in het 3e en 7e rijtuig.
- reisthijs
- Donateur
- Berichten: 5863
- Lid geworden op: ma 31 mar 2008, 19:35
- Locatie: Utrecht
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Vroeg beginnen met omroepen is niet altijd handig: "Amstel, stations Amsterdam Amstel" en een halve minuut later stonden we stil in Duivendrecht. Gelukkig gingen de deuren daar niet open, er stonden al aardig wat mensen klaar om uit te stappen.
"Laat je ledematen bewegingen maken"
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Zojuist in trein 1147 bij vertrek uit Den Haag C.: "This is the International train to Eindhoven".
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Wellicht een HC met toekomstdromen van een IC Den Haag - Eindhoven - Düsseldorf?
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Eerder een met separatistische neigingen denk ik. "Weg met dat besmette Brabant."
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
*boze worstenbroodgeluidjes*
-
- Berichten: 630
- Lid geworden op: di 18 apr 2017, 13:51
- Locatie: Ede
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
*blije patatgeluidjes* :Y
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Lijn 78 in Maastricht met bestemming Terminus Quai Roosevelt. Zet daar dan op zijn minst "Liège" bij. :')
Overigens zie ik de laatste tijd geen Belgische bussen meer op het grote bord staan in Mt. Volgens mij stonden die er eerder wel op.
Overigens zie ik de laatste tijd geen Belgische bussen meer op het grote bord staan in Mt. Volgens mij stonden die er eerder wel op.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Arriva, op de website van Arriva: Voor meer informatie over de aangepaste dienstregeling verwijzen we je naar de website van Arriva. :')
- Daniel
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 39287
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:29
- Locatie: Amersfoort
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Syntus Utrecht op Twitter: "Vanwege het corona virus rijdt lijn 120 naar Utrecht niet"... Dat betrof dus één uitgevallen rit, maar hun meldingen worden altijd geschreven alsof het alle ritten op de hele lijn betreft.
Schapekop in de Keistad
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Net zoals de tweets "voor lijn ... vervalt deze halte"... Heb je ook niet veel aan zonder op die link te klikken
Archief dienstregelingen http://bit.ly/2CpMxuO
Dagelijkse reiziger Keolis Blauwnet, RRReis & NS.
2022: 96054 km, 2021: 55110,6 km, 2020: 40850,6 km, 2019: 54919,6 km, 2018: 33296,4 km, 2017: 26681,3 km
Dagelijkse reiziger Keolis Blauwnet, RRReis & NS.
2022: 96054 km, 2021: 55110,6 km, 2020: 40850,6 km, 2019: 54919,6 km, 2018: 33296,4 km, 2017: 26681,3 km
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Blijkbaar vindt RET nauwkeurigheid erg belangrijk, want toeristen wordt opgeroepen om "4,92 feet" afstand te houden. Want als men "5 feet" zou zeggen zouden toeristen 24 millimeter te veel afstand houden wat onhandig is natuurlijk. Technisch gezien is niet afronden natuurlijk geen misser, maar het gebruik van een komma is dan wel weer een misser want in het Engels gebruikt men een punt als scheidingsteken.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Toch is het een behoorlijke misser om in het Engels opeens meters te vertalen in voeten. Voet als lengtemaat wordt alleen in Angelsaksische landen gebruikt. Dus voor het gros van de mensen die naar Engelse omroepen luisteren zegt een voet helemaal niks. :N
- Daniel
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 39287
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:29
- Locatie: Amersfoort
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Ik zag ergens een foto van Suus voorbij komen van een DRIP met "...1.5 meters (4.92 feet)..." erop. Men gebruikt dus beide eenheden.
Schapekop in de Keistad
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Ze gebruiken komma’s, geen punten ;-)
Raadpleeg de praktische modaliteiten staande op de achterzijde van dit bericht voor het indienen van een reactie.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
De DRIP van de halte Langegeer in Rotterdam toont afwisselend "76 Zuidplein" en "76 via Lombardijen". Erg bijzonder aangezien de bus Lombardijen dan al voorbij is. :?
De andere kant op wordt alleen "76 Keizerswaard" getoond, terwijl de genoemde via dan nog wel nuttig kan zijn.
De andere kant op wordt alleen "76 Keizerswaard" getoond, terwijl de genoemde via dan nog wel nuttig kan zijn.
Ik reis ongeveer 3x/week van Dt naar Dvd (of Asdz) en terug.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Dit is een fout in de informatievoorziening, want dit wordt bij elke RET-lijn aangegeven met eindbestemming Zuidplein (en dat zijn er nogal wat ).
https://twitter.com/MetroRET/status/1247583551949807616
Heb het bij de RET al onder de aandacht gebracht.
https://twitter.com/MetroRET/status/1247583551949807616
Heb het bij de RET al onder de aandacht gebracht.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Ze doen het gewoon allemaal niet. :')
22:48: ondertussen in Utrecht, krijg ik gewoon kusjes van ProRail. Wat lief weer!
22:48: ondertussen in Utrecht, krijg ik gewoon kusjes van ProRail. Wat lief weer!
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Op het perron:
*dingdong*
"Beste Reizigers,..
...
...
Dear passengers, plies kiep at liest wan en een half mieters awee from otter passengers et ol taim."
Mijn hemel wat is dat slecht ingesproken :N
Hoop achtergrond ruis er ook bij...
*dingdong*
"Beste Reizigers,..
...
...
Dear passengers, plies kiep at liest wan en een half mieters awee from otter passengers et ol taim."
Mijn hemel wat is dat slecht ingesproken :N
Hoop achtergrond ruis er ook bij...
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Goed om te weten dat er twee kanten geen treinen op rijden door een beschadigde spoorbrug.Arnhem-Zutphen; Arnhem-Zutphen
Tussen Zutphen en Dieren rijden er geen treinen en tussen Dieren en Zutphen rijden er geen treinen door een beschadigde spoorbrug.
Raadpleeg de praktische modaliteiten staande op de achterzijde van dit bericht voor het indienen van een reactie.
Wie is er online
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 54 gasten