OVer Missers in de Reisinformatie
- Daniel
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 39291
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:29
- Locatie: Amersfoort
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Ik wel, kijk maar eens goed naar de volgorde van de tijden. Zo te zien staan er in Waarde wat tijden bij de halte in de verkeerde richting vermeld.
Schapekop in de Keistad
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
In Waarde-Dorp rijdt buurtbus 594 in beide richtingen dezelfde route, en om daar te komen altijd dezelfde aan- en afvoerroute. Door de huidige notatie wordt de suggestie gegeven dat de tweede rit een andere route rijdt dan de eerste, totdat je constateert dat de eerste drie tijden in de leesrichting aflopend zijn en als je ze vervolgens vergelijkt met de tijden op de rest van de route, tot de conclusie komt dat ze in het open gat hadden gemoeten. Hoe men het ook verzint. :') In ieder geval ga ik waarschijnlijk een klacht indienen, toen ik dat in oktober bij Hermes deed over een foutieve haltenaam (verwees naar een verkeerde straat) is de klacht keurig binnen de gestelde tijd afgehandeld.
-
- Berichten: 1645
- Lid geworden op: vr 02 sep 2016, 22:59
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Ik had de horizontale schuifbalk niet door, en zag daardoor de vijfde rit aan voor de tweede. :@
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Ach, dan moet je hier eens kijken naar rit 8, 10 en 12. :')
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
De omroep in de FLIRT van NS had het vandaag over station @Hertogenbosch. Is dit Twitteraccount al gereserveerd?
Beul van de blindegeleidelijn
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
De naamswijzigingen van Amf en Ehv zijn nog niet echt doorgedrongen: alle drie HC's die ik vandaag hoorde omroepen zeiden nog gewoon "Amersfoort" of "Eindhoven" zonder het achtervoegsel "Centraal".
Op de infoschermen in de coupé en de inlogpagina van de wifi staat ook nog gewoon "Eindhoven".
Ikzelf vind het an sich prima zo, heb nooit veel gezien in die titel "Centraal", maar inconsequent is het wel.
Op de infoschermen in de coupé en de inlogpagina van de wifi staat ook nog gewoon "Eindhoven".
Ikzelf vind het an sich prima zo, heb nooit veel gezien in die titel "Centraal", maar inconsequent is het wel.
-
- Donateur
- Berichten: 1517
- Lid geworden op: zo 28 okt 2018, 14:36
- Locatie: Concessie West-Brabant - Ehv
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
@Hertogenbosch1 heb ik net wel geclaimd. Iemand nog een mooie foto voor de banner en profiel?VIRM schreef:De omroep in de FLIRT van NS had het vandaag over station @Hertogenbosch. Is dit Twitteraccount al gereserveerd?
Aandacht spoor 5: De IC-trein naar Den Haag Centraal komt zo dadelijk aan spoor 5. Deze trein stopt in Tilburg, Breda, Rotterdam Centraal, Delft, Den Haag Hollands Spoor, Den Haag Centraal. De eerste klasplaatsen bevinden zich in het 3e en 7e rijtuig.
- Daniel
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 39291
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:29
- Locatie: Amersfoort
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Ik had gisteren daarentegen al een trein waarin de HC "Amersfoort Centraal" omriep, maar OBIS in het ICM is inderdaad nog niet aangepast. SNG dan weer wel, dat rijdt deels al enkele weken met "Amersfoort Centraal" op de schermen rond.
En de TBPs waren gisteren al aangepast trouwens.
Schapekop in de Keistad
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
De omroep van de Flirt heeft het al wel over Eindhoven Centraal *O*
Raadpleeg de praktische modaliteiten staande op de achterzijde van dit bericht voor het indienen van een reactie.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
De 871 richting Maastricht nadert Eindhoven (Centraal). OBIS toont een overstap op de IC naar Weert (de 3971, tien minuten later)... :')
(En de wél nuttige overstappen op de Sprinters richting Deurne en Weert zijn natuurlijk nergens te bekennen :N )
(En de wél nuttige overstappen op de Sprinters richting Deurne en Weert zijn natuurlijk nergens te bekennen :N )
Laatst gewijzigd door DDietzen op ma 16 dec 2019, 00:23, 2 keer totaal gewijzigd.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Arnhem Centraal wordt ook nog steeds niet door elke HC als Centraal benoemd. Die inburgering zal wel even duren :Y
Ik doe ook maar wat
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Nou ja, zolang beste reizigers maar goed gaat toch? *O*
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Precies! Net als het 'het is zo en zo laat en geheel volgens dienstregeling zullen wij binnenkomen te..'
Ik doe ook maar wat
-
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 8674
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:58
- Locatie: Ede
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
En "we zijn op tijd vertrokken"... Hoorde ik overigens laatst ook toen de IC opeens die van een half uur later was.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Trein 3136 rijdt momenteel met 12 bakken VIRM.... Maar nergens in de reisinformatie te zien/horen dat het achterste stel onbruikbaar is (afgesloten en donker). Kunnen de TBP's tegenwoordig geen "Vooraan instappen" meer tonen?
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Ik zou toch een andere afkorting kiezen van Internationale als ik de NS was, ziet er wat apart uit zo. Er was ook voldoende ruimte op het scherm dus het had er best voluit kunnen staan.Gestrande trein. Minder Internat. treinen tussen Amsterdam C. en Rotterdam C.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Ik blijf me eraan irriteren dat de NS app niet de IC Brussel maar wel de Thalys als je "geen internationale treinen" aanvinkt. Doe dan beide niet :')
PSA: Links gaan, rechts staan
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Wat doet ie precies niet?
- reisthijs
- Donateur
- Berichten: 5863
- Lid geworden op: ma 31 mar 2008, 19:35
- Locatie: Utrecht
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
In mijn NS app zit een vinkje "Toon treinen met reserveringen", als je dat uitzet wordt inderdaad de Thalys niet getoond. De Benelux wel, en dat is precies de bedoeling.
De enige fout is dat dan de tekst " - geen internationale treinen" verschijnt. Zet je dat uit, dan gaat het vinkje "Toon treinen met reserveringen" weer aan.
De enige fout is dat dan de tekst " - geen internationale treinen" verschijnt. Zet je dat uit, dan gaat het vinkje "Toon treinen met reserveringen" weer aan.
"Laat je ledematen bewegingen maken"
-
- OVNL-beheerder
- Berichten: 8787
- Lid geworden op: ma 13 jul 2009, 23:07
- Locatie: Almere
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Bij het werkzaamhedenoverzicht op de website van NS vind ik dit:
Ik begrijp alleen niet hoe er geen extra reistijd kan zijn. Voor de doorgaande reiziger wellicht, maar als je naar Horst-Sevenum reist, moet je toch echt een trein later nemen en krijg je dus feitelijk 30 minuten extra reistijd. Of gaat men er vanuit dat de reiziger van te voren zijn reis gaat plannen en daardoor weet dat trein x en y daar niet stoppen?
Ik begrijp alleen niet hoe er geen extra reistijd kan zijn. Voor de doorgaande reiziger wellicht, maar als je naar Horst-Sevenum reist, moet je toch echt een trein later nemen en krijg je dus feitelijk 30 minuten extra reistijd. Of gaat men er vanuit dat de reiziger van te voren zijn reis gaat plannen en daardoor weet dat trein x en y daar niet stoppen?
Payroll Officer bij RGF Staffing The Netherlands.
Website:
http://ov-almere.weebly.com/
Laatste update: 25-05-2024 --> 194 nieuwe foto's!
Keolis Almere:
http://ov-almere.weebly.com/keolis-almere.html
Website:
http://ov-almere.weebly.com/
Laatste update: 25-05-2024 --> 194 nieuwe foto's!
Keolis Almere:
http://ov-almere.weebly.com/keolis-almere.html
- Daniel
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 39291
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:29
- Locatie: Amersfoort
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Eerder vandaag maakte ik een ommetje met een FLIRT waarbij opviel dat die tot aan Tilburg Universiteit het over S Hertogenbosch had in de omroep, wat vanaf Tilburg opeens netjes 's-Hertogenbosch werd. Halve update gemist ofzo?
Schapekop in de Keistad
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Hetzelfde gebeurt als je vanuit Oss of Boxtel komt. Lijkt wel krakkemikkig geïmplementeerd die wijziging.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Mijn ervaring is dat 's-Hertogenbosch vóór de update al juist werd uitgesproken als eerste bestemming.
"Wacht niet tot vandaag een goede dag wordt. Maak er vandaag een goede dag van." - Omdenken, 2022
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Het is al tijden zo dat je vanuit de richting Nijmegen t/m Ravenstein "Es Hertogenbosch" hoort en vanaf Oss "'s Hertogenbosch".
Wie is er online
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 8 gasten