OVer Missers in de Reisinformatie
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Ik neem inderdaad ook aan dat het bedoeld is om blinden en slechtzienden te helpen bij het vinden van de juiste deur om uit te stappen. Een veiligheidsrisico zal het bij de Flirts niet zijn, in tegenstelling tot gesleepte treinen zoals de IC Berlijn waar bij mijn weten de deuren aan beide zijden ontgrendeld worden en je dus nietsvermoedend uit de trein kunt kukelen als je aan de verkeerde kant wilt uitstappen.
-
- Berichten: 3926
- Lid geworden op: wo 20 okt 2010, 22:00
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
De vraag is of er een meerwaarde moet zijn? Dat ene extra informatie is toch altijd mooi meegenomen?albertjan96 schreef: ↑zo 23 jan 2022, 20:03 Vraag me ook af wat de meerwaarde is van de uitstapzijde omroepen, in het overgrote deel van de Nederlandse treinen wordt dit niet omgeroepen.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Het is voor het overgrote deel van de treinen gelukkig wel opgenomen in de reisplanner van NS. Evenals in de pushberichten van de appalbertjan96 schreef:Vraag me ook af wat de meerwaarde is van de uitstapzijde omroepen, in het overgrote deel van de Nederlandse treinen wordt dit niet omgeroepen.
Raadpleeg de praktische modaliteiten staande op de achterzijde van dit bericht voor het indienen van een reactie.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Op Asdz stond een van de CTA's op het perron van spoor 4 (nr. 10568, beide zijden) nog de trein van 9.18u aan te geven, terwijl de andere al die van 9.29 toonden. Ook wisselde die niet meer tussen de tijd en "X minuten", dus blijkbaar was ie net gecrasht. (Eigenlijk meer iets voor het doorgeefluik, maar dat is net dicht.)
Edit: 's middags rond 14.30 deed ie het weer goed, dus het was een tijdelijk probleem, c.q. al gefixt.
Edit: 's middags rond 14.30 deed ie het weer goed, dus het was een tijdelijk probleem, c.q. al gefixt.
Laatst gewijzigd door gpvos op di 01 feb 2022, 16:23, 1 keer totaal gewijzigd.
Verder ben ik van mening dat de overstap van 28 minuten tussen de RB61 en de IC op Hengelo vernietigd moet worden.
- Daniel
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 39189
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:29
- Locatie: Amersfoort
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Ik zie vandaag treinen met de melding "Gewijzigde dienstregeling wegens een aangepaste dienstregeling" in de diverse apps.
Ja dat is duidelijk zo, met een ander woord voor gewijzigd als reden
Edit: en Karin roept iets om over werkzaamheden richting "Frankfurt M H b f"
Ja dat is duidelijk zo, met een ander woord voor gewijzigd als reden
Edit: en Karin roept iets om over werkzaamheden richting "Frankfurt M H b f"
Schapekop in de Keistad
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
-
- Berichten: 3926
- Lid geworden op: wo 20 okt 2010, 22:00
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Vandaag in een SLT op de 5700 werden alleen de stations omgeroepen. Geen aanvullende info als overstapmogelijkheden (op metronetwerk) en/of herinnering om uit te checken. Is dat iets nieuws of gewoon een niet goed geupdate treinstel?
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Het valt me de laatste weken/maanden op dat de NS-app steeds meer moeite heeft met adressen en BTM-haltes.
Sommige adressen/locaties zijn onmogelijk in de planner te krijgen: het cirkeltje dat zegt dat 'ie aan 't laden is, blijft dan eindeloos ronddraaien. Dat lijkt enigszins willekeurig te zijn: [straatnaam] 400 pakt 'ie wel maar [straatnaam] 4 dan weer niet, en soms geeft 'ie het na een paar letters al op terwijl andere lange adressen/locaties wel werken.
En bij het plannen naar een BTM-halte, of het opslaan van zo'n halte als een favoriete locatie, pakt 'ie tegenwoordig nooit meer de bushalte zelf maar een huisadres dichtbij. Dat levert in sommige gevallen heel gekke reisadviezen op, als het betreffende huisadres bijvoorbeeld op 7 minuten lopen ligt.
Toch maar weer 9292 downloaden, want zo lukt het soms écht niet om netjes een reis te plannen
Sommige adressen/locaties zijn onmogelijk in de planner te krijgen: het cirkeltje dat zegt dat 'ie aan 't laden is, blijft dan eindeloos ronddraaien. Dat lijkt enigszins willekeurig te zijn: [straatnaam] 400 pakt 'ie wel maar [straatnaam] 4 dan weer niet, en soms geeft 'ie het na een paar letters al op terwijl andere lange adressen/locaties wel werken.
En bij het plannen naar een BTM-halte, of het opslaan van zo'n halte als een favoriete locatie, pakt 'ie tegenwoordig nooit meer de bushalte zelf maar een huisadres dichtbij. Dat levert in sommige gevallen heel gekke reisadviezen op, als het betreffende huisadres bijvoorbeeld op 7 minuten lopen ligt.
Toch maar weer 9292 downloaden, want zo lukt het soms écht niet om netjes een reis te plannen
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Heb je de NS-app al een keer opnieuw geïnstalleerd?
Bij gaat het allemaal wel soepel. Nu heb ik nog wel een relatief nieuwe telefoon met een goede processor/werkgeheugen.
Bij gaat het allemaal wel soepel. Nu heb ik nog wel een relatief nieuwe telefoon met een goede processor/werkgeheugen.
🍉
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Opnieuw installeren werkt niet, ook niet als ik alle gegevens wis voor het verwijderen van de app. Mijn telefoon is nog geen jaar oud, dus daar zou het ook niet aan moeten liggen.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Dan misschien even appsupport mailen?
Te bereiken via het hamburgermenu en dan onderaan.
Te bereiken via het hamburgermenu en dan onderaan.
🍉
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Op een scherm in een SNG zag ik bij de overstapinformatie "Dn Haag HS" staan. Voor die extra e was echter meer dan genoeg ruimte.
Verder werd op Rotterdam Centraal omgeroepen dat er minder stoptreinen rijden tussen Oldenzaal en Bad Bentheim. Ik ben zeer benieuwd voor hoeveel reizigers dat relevant is.
Verder werd op Rotterdam Centraal omgeroepen dat er minder stoptreinen rijden tussen Oldenzaal en Bad Bentheim. Ik ben zeer benieuwd voor hoeveel reizigers dat relevant is.
Ik reis ongeveer 3x/week van Dt naar Dvd (of Asdz) en terug.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Volgens RijdendeTreinen zou de 512 vanochtend met ICM4 4245 rijden; echter kwam in Gouda de ICM3 4053 voorrijden en die zou volgens de displays naar Den Haag Centraal gaan, dat werd gelukkig ontkracht door de conducteur.
Elke dag van Gouda naar Spijkenisse v.v.
In het weekend vaak ergens in Nederland aan het wandelen.
In het weekend vaak ergens in Nederland aan het wandelen.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
De overstapinformatie lijkt inclusief spaties maar tien karakters aan te kunnen. Eindhoven mist ook standaard de tweede e en wordt Eindhovn C.
"Wacht niet tot vandaag een goede dag wordt. Maak er vandaag een goede dag van." - Omdenken, 2022
- Daniel
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 39189
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:29
- Locatie: Amersfoort
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Die automatische omroep tegenwoordig is niet erg vergevingsgezind meer als er een woordje in de storingsoorzaak ontbreekt...
"Dit is een bericht voor reizigers tussen Rotterdam Centraal en Amsterdam Centraal HSL minder personeel bij NS door corona rijden er minder treinen..."
Had toch net wat beter geklonken met een keertje extra "door" erin
En dat oplezen van "HSL" achter een traject geeft ook weer rariteiten als werkzaamheden tussen "Antwerpen Centraal en Brussel HSL". Dat laatste station kende ik nog niet
"Dit is een bericht voor reizigers tussen Rotterdam Centraal en Amsterdam Centraal HSL minder personeel bij NS door corona rijden er minder treinen..."
Had toch net wat beter geklonken met een keertje extra "door" erin
En dat oplezen van "HSL" achter een traject geeft ook weer rariteiten als werkzaamheden tussen "Antwerpen Centraal en Brussel HSL". Dat laatste station kende ik nog niet
Schapekop in de Keistad
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Ik neem aan dat Karin op een gegeven moment door moet krijgen dat je "(HSL)" uitspreekt als "via de hogesnelheidslijn", maar dat is er waarschijnlijk een voor de langere termijn.
Student in Amsterdam en Utrecht, vrijetijdsreiziger in alle uithoeken van Nederland.
- Daniel
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 39189
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:29
- Locatie: Amersfoort
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
In Hilversum heeft 1669 een melding "stopt niet in Kennispark i.v.m. aangepaste dienstregeling"... Dat doet 'ie toch al nooit...
Rijden de treinen geeft daardoor deze trein ook de veelzeggende melding "Gewijzigde dienstregeling i.v.m. een aangepaste dienstregeling" mee
Rijden de treinen geeft daardoor deze trein ook de veelzeggende melding "Gewijzigde dienstregeling i.v.m. een aangepaste dienstregeling" mee
Schapekop in de Keistad
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Dat doet de 1669 wel, want er is een voetbalwedstrijd. Dan wordt er extra gestopt op Kennispark. Maar door de Corona-maatregelen wordt er geen publiek toegelaten, dus worden de extra stops weer uit het plan gehaald. Dat is een aangepaste dienstregeling.
Over "via de HSL" heb ik al eens eerder uitgewijd, dat staat allemaal op de rol.
Over "via de HSL" heb ik al eens eerder uitgewijd, dat staat allemaal op de rol.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Alsof mensen in Hilversum überhaupt Kennispark weten te liggen
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Dat is sinds vorige week woensdag gewoon weer toegestaan op beperkte schaal.Mikos schreef: ↑za 05 feb 2022, 19:12 Dat doet de 1669 wel, want er is een voetbalwedstrijd. Dan wordt er extra gestopt op Kennispark. Maar door de Corona-maatregelen wordt er geen publiek toegelaten, dus worden de extra stops weer uit het plan gehaald. Dat is een aangepaste dienstregeling.
Over "via de HSL" heb ik al eens eerder uitgewijd, dat staat allemaal op de rol.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Maar wordt door FC Twente niet gedaan; er is geen publiek welkom, dus hoeven de treinen er niet extra te stoppen.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Omdat het stadion niet vol mag vindt de club dat er dan maar helemaal niemand mag komenMetroRET schreef: ↑za 05 feb 2022, 20:05Dat is sinds vorige week woensdag gewoon weer toegestaan op beperkte schaal.Mikos schreef: ↑za 05 feb 2022, 19:12 Dat doet de 1669 wel, want er is een voetbalwedstrijd. Dan wordt er extra gestopt op Kennispark. Maar door de Corona-maatregelen wordt er geen publiek toegelaten, dus worden de extra stops weer uit het plan gehaald. Dat is een aangepaste dienstregeling.
Over "via de HSL" heb ik al eens eerder uitgewijd, dat staat allemaal op de rol.
-
- Berichten: 4176
- Lid geworden op: ma 28 jul 2014, 05:41
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Sowieso was de aftrap al te laat om publiek toe te staan. Een wedstrijd die om 21:00 begint is nooit voor 22:00 al afgelopen.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
En de suppprtersverenigingen wilden niet
Wie is er online
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 78 gasten