OVer Missers in de Reisinformatie
- Daniel
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 39211
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:29
- Locatie: Amersfoort
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Dan nog was het de moeite waard geweest om dat ergens te vermelden. Je ziet het nu helemaal nergens behalve in de reisplanner, terwijl het vervallen van een overstapstation als Duivendrecht nogal onhandig kan uitpakken.
Schapekop in de Keistad
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
En haal je die overstap dan wel met die 4x extra stop in RAI?
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Ik gok dat een stop bij de RAI minder extra tijd kost dan in Duivendrecht, omdat RAI dicht bij station Zuid zit. Daardoor ben je toch nog niet in de buurt van de baanvaksnelheid als je er door zou rijden.
- Daniel
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 39211
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:29
- Locatie: Amersfoort
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Maar RAI kan je juist wel op baanvaksnelheid doorrijden. Duivendrecht niet, want de 1600 / 11600 zit op de binnenste sporen en moet dus vlak voor het perron van Duivendrecht het wissel door. Dat laatste kan maar met 80 of 100 km/u (Sporenplan maakt daar geen onderscheid tussen in kleur van het wisselnummer)
Schapekop in de Keistad
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Vandaag op station Harderwijk geweest. Op onbekende stations vind ik het nog wel eens fijn om op ns.nl/geleidelijnen te kijken hoe het station in elkaar zit. De beschrijving heeft het nog over een spoorwegovergang. Spoiler alert: deze is in 2016 weggehaald en vervangen door een tunnel... Als dit nou het enige station is waar updaten van de beschrijvingen zou spelen...
Beul van de blindegeleidelijn
-
- Berichten: 785
- Lid geworden op: do 11 jan 2018, 13:46
- Locatie: Groot-Utrecht
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Volgens Openrailwaymap kan het wissel op Duivendrecht richting het westen (RAI) maar met 80 km/h bereden worden, naar het binnenste én het buitenste spoor. In de oostelijke richting (Weesp) kan het wissel vanaf het buitenste spoor met 120 bereden worden en vanaf het binnenste spoor met 80. Alleen ten oosten van het station is de maximumsnelheid 80, dus moet er in beide richtingen altijd geremd worden naar 80 km/h.
Dit onderschrift is komen te vervallen wegens een noodzakelijke aanpassing in de dienstregeling, gelieve gebruik te maken van het eerst volgende onderschrift.
-
- Berichten: 563
- Lid geworden op: do 19 mar 2015, 21:51
- Locatie: Arnhem
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
In de Arnhemse bussen is de halteafroep bij het Centraal Station al weer enige tijd defect; er wordt nu alleen “Volgende halte:………..” omgeroepen..
- ThatPCDude
- Berichten: 421
- Lid geworden op: vr 12 nov 2021, 14:04
- Locatie: Beverwijk/Delft
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Lijnen 174 en 69 in Delft tonen de volgende fase van de omleiding al op het informatiesysteem (dus Zuidpoort - Julianalaan - Aula - Stieltjesweg), terwijl er nog steeds gereden wordt volgens Zuidpoort - Michiel de Ruyterweg - Christiaan Huygensweg - Stieltjesweg
Dagelijks pendelstudent tussen Beverwijk en Delft!
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Je moet een reis tegenwoordig altijd in de app plannen
Vergeet niet uit te loggen als u het forum verlaat of overstapt naar een andere website
-
- Berichten: 746
- Lid geworden op: do 02 jul 2009, 10:41
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Woensdag in een lijn 7 trolley riep ie gewoon de complete naam om.albertjan96 schreef: ↑di 19 sep 2023, 21:29 In de Arnhemse bussen is de halteafroep bij het Centraal Station al weer enige tijd defect; er wordt nu alleen “Volgende halte:………..” omgeroepen..
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Geen idee wat het idee erachter is, maar deze 'lijnenkaart' die in de stationshal van Rotterdam Alexander hangt vind ik ook wel een missertje.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Dit ziet er uit alsof een kind het heeft gemaakt. Waarom hangt dit er?
zij/haar/hen/hun
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Waar komt die spoor bij de tak naar Hoek van Holland vandaan?
Track closures (2)(3)
Express tracks on Broadway 7th Av closed. (3) train via the (1) line. The (2) train via the (5) line.
This is a Wakefield-241 St-bound (2) express train via the (5) line. The next stop is: Grand Central-42 St.
Express tracks on Broadway 7th Av closed. (3) train via the (1) line. The (2) train via the (5) line.
This is a Wakefield-241 St-bound (2) express train via the (5) line. The next stop is: Grand Central-42 St.
-
- Berichten: 580
- Lid geworden op: wo 01 mar 2023, 13:40
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Dat lijkt een bedoelde halve cirkel, zoals ook om Slinge en Spijkenisse heen getekend is
-
- Berichten: 122
- Lid geworden op: vr 23 dec 2022, 13:45
- Locatie: Den Haag
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Mooie NS-logo's ook
Beste reizigers, door een aanpassing in de dienstregeling is de dienstregeling aangepast. Plan uw reis in de app.
-
- Berichten: 4179
- Lid geworden op: ma 28 jul 2014, 05:41
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Ik zie nu ook dat ik Schie Dam altijd verkeerd geschreven heb en het dus niet Schiedam is...
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Ik kwam op Amsterdam Centraal dit lijnnendiagram tegen. Hoewel niet incorrect (behalve maar één verwijzing naar M50) is het ook meer verwarrend dan verduidelijkend. Ik vind het Rotterdamse kunstwerk hierboven eigenlijk nog minder erg.
https://mapstodon.space/@IIVQ/111127159321395234
https://mapstodon.space/@IIVQ/111127159321395234
-
- Berichten: 274
- Lid geworden op: do 25 jun 2020, 18:05
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
ziet er uit als een kwart slag gedraaide versie van de route strip in de metrostellen.
Komt die echt maar op 1 plek voor?
Komt die echt maar op 1 plek voor?
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Hoe dichter bij je doel komt, hoe preciezer deze borden. Dus op bijv. Van der Madeweg staat beneden een met 50/53/54, en dan op de perrons een driehoekige met op de middenperrons alleen 53 (en alleen de kant waar je op reist) en op de buitenperrons alleen 54/50.
Deze staat op Centraal bij de ingang Prins Hendrikkade. Als je via het hoofdgebouw gaat heb je, als je de meest logische route volgt, altijd al de keuze gemaakt voor lijn 50/3/4 of lijn 52. De enige andere plek waar ik mij voor kan stellen dat zulke moeilijke borden staan in Zuid, maar dan zouden ze direct in de hal beneden moeten staan en daar zijn ze mij nooit opgevallen.
Deze staat op Centraal bij de ingang Prins Hendrikkade. Als je via het hoofdgebouw gaat heb je, als je de meest logische route volgt, altijd al de keuze gemaakt voor lijn 50/3/4 of lijn 52. De enige andere plek waar ik mij voor kan stellen dat zulke moeilijke borden staan in Zuid, maar dan zouden ze direct in de hal beneden moeten staan en daar zijn ze mij nooit opgevallen.
-
- Berichten: 1020
- Lid geworden op: di 06 dec 2016, 19:58
- Locatie: Emmen (DR)
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Het lijkt erop dat de treinsamenstellingen die op de TBP's verschijnen in het geval van internationale treinen wel eens "hard-coded" kan zijn. Vandaag reed de t147 immers met ICM3+4, maar op in elk geval de TBPs op Deventer werd volgehouden dat er "gewoon" een IC Berlijn-stam zonder Bord-bistro gebruikt werd.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Storingsmelding in de app van NS International:
is het Al-Ber-To! is het treinnummer 421, de 241 is immers een kleine twee uur eerder als IC naar Hannover vertrokken. (Het treinnummer staat op alletwee andere plekken in het storingsbericht ook verkeerd genoteerd.) Ten tweede is de geplande vertrektijd in Amsterdam 19:00, in verband met de geplande omleiding langs Venlo.
Ten eersteNS International schreef:Nightjet 241 Amsterdam Centraal vertrektijd 19:30 uur, heeft een nog onbekende vertraging. Wij houden u op de hoogte.
- Daniel
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 39211
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:29
- Locatie: Amersfoort
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Sinds wanneer ligt Den Dolder eigenlijk in een andere tijdzone als Amersfoort, volgens m'n Sprinter vanmorgen was er een uur tijdsverschil...
Schapekop in de Keistad
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Mijn sprintercity naar Alphen had daar vanmiddag ook last van, al liep die 54 minuten achter op de werkelijkheid.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Op de SNCF-website van TER-regio AURA (Auvergne-Rhône-Alpes) kun je, net als op andere TER-websites, dienstregelingstabellen downloaden als pdf. Handig! Totdat je zo'n pdf opent en er slechts één pagina verschijnt met daarop een tekst 'vind uw dienstregelingstabel op de website van de regio AURA' en bijbehorende URL. Zet die melding dan gewoon gelijk op de SNCF TER-webpagina zelf
Update: de website van de regio AURA verwijst voor de dienstregelingen terug naar de SNCF TER-website
Update: de website van de regio AURA verwijst voor de dienstregelingen terug naar de SNCF TER-website
Wie is er online
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 65 gasten