OVer Missers in de Reisinformatie
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Het was niet fout: de sprinters reden niet meer tussen Kampen Zuid en Zwolle, de IC reed daar echter nog wel. Reisde je tussen Kampen Zuid en Zwolle, kon je terugsteken via Lelystad Centrum (Rijden de Treinen).
-
- Berichten: 4179
- Lid geworden op: ma 28 jul 2014, 05:41
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
En hier zie je weer het nadeel dat het spoor verknipt is, hier had toch gewoon als advies opstappen op station Kampen gegeven moeten worden?
Overigens: kon de IC dan niet beter extra kunnen stoppen op Kampen Zuid?
Overigens: kon de IC dan niet beter extra kunnen stoppen op Kampen Zuid?
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Dat hangt af van waar de defecte trein stond lijkt me.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Op zich wel, maar dat was dan ofwel 50 minuten lopen geweest ofwel extra betalen voor de bus.SuperGhost schreef: ↑do 29 okt 2020, 21:58 En hier zie je weer het nadeel dat het spoor verknipt is, hier had toch gewoon als advies opstappen op station Kampen gegeven moeten worden?
(Toen ik in 2018 bezig was om alle stations af te strepen, had ik mijn fiets bij me en heb ik tussen die twee stations gefietst.)
Ik reis ongeveer 3x/week van Dt naar Dvd (of Asdz) en terug.
- Daniel
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 39219
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:29
- Locatie: Amersfoort
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Te Amersfoort Centraal werd spoor 7, waar de IC naar Schiphol aangekondigd stond, bezet gehouden door een af te rangeren treinstel. De IC naar Schiphol kwam zodoende op spoor 6 binnen, echter met de Sprinter naar Utrecht op de TBPs.
Met +5 werd uiteindelijk vertrokken, na minuten verwarring bij reizigers en personeel, terwijl de trein die dus inmiddels van spoor 6 wegreed doodleuk nog op spoor 7 op de borden stond
Met +5 werd uiteindelijk vertrokken, na minuten verwarring bij reizigers en personeel, terwijl de trein die dus inmiddels van spoor 6 wegreed doodleuk nog op spoor 7 op de borden stond
Schapekop in de Keistad
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Volgens de HC van de 2250 gingen we vandaag stoppen in Den Haag Laan van NOORD Oost Indie.
Elke dag van Gouda naar Spijkenisse v.v.
In het weekend vaak ergens in Nederland aan het wandelen.
In het weekend vaak ergens in Nederland aan het wandelen.
-
- Berichten: 200
- Lid geworden op: zo 02 nov 2014, 18:59
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Den Haag Laan van Noord Oost Indië
Technisch gezien klopt het wel, als je wat komma's toevoegt.
Den Haag, Laan van Noord (ligt aan de noordkant van Den Haag), Oost Indië.
Voeg het woord "nieuw" nog toe.
Den Haag, Laan van Noord, Nieuw Oost Indië
Technisch gezien klopt het wel, als je wat komma's toevoegt.
Den Haag, Laan van Noord (ligt aan de noordkant van Den Haag), Oost Indië.
Voeg het woord "nieuw" nog toe.
Den Haag, Laan van Noord, Nieuw Oost Indië
-
- Berichten: 4179
- Lid geworden op: ma 28 jul 2014, 05:41
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Hij dacht zeker ook dat het sprinterstation iets verderop station Den Haag Mariakaakje was?
Maar op zich nog een begrijpelijke vergissing. N wordt meestal als afkorting voor noord gebruikt, voor nieuw wordt meestal Nw. gebruikt (de w met kleine letter, anders is het noordwest)
Maar op zich nog een begrijpelijke vergissing. N wordt meestal als afkorting voor noord gebruikt, voor nieuw wordt meestal Nw. gebruikt (de w met kleine letter, anders is het noordwest)
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Je hoort bij Laan van NOI van alles:
Laan van Nederlands Oost India
Laan van Noord West Indië.
Laan van EN-O-IE
Laan van Nooi
Laan van Nederlands Oost India
Laan van Noord West Indië.
Laan van EN-O-IE
Laan van Nooi
Raadpleeg de praktische modaliteiten staande op de achterzijde van dit bericht voor het indienen van een reactie.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Hoor je d'r ook wel eens Grou-Irnsum?
-
- Berichten: 4179
- Lid geworden op: ma 28 jul 2014, 05:41
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Daar was ooit wel een plan voor (het zou Den Haag Beatrixkwartier moeten worden) maar volgens mij is dat van tafel.
- Daniel
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 39219
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:29
- Locatie: Amersfoort
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Dat lijkt me ondertussen ook geen logische naam meer: Beatrixkwartier is al in gebruik voor de RandstadRail halte in de "netkous" en zo'n doublure qua naam is gezien het om opeenvolgende haltes gaat niet handig.
Schapekop in de Keistad
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Het plan is van een jaar of 5 geleden, toen bestond de tramhalte ook al. Volgens mij zou die dan ook een andere naam moeten krijgen, maar ik weet niet meer wat dat was.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Bezuidenhout? Aan de andere kant: ik wil de dagelijkse reizigers op dat traject hun omroepbingo niet ontzeggen, zo lang er nog treinen rijden waar het personeel nog zelf moet roepen!
Dat die Laan van NOI aan de Voorburgse kant ‘Laan van Nieuw Oosteinde’ heet zal trouwens ook wel eens voor een verkeerd bezorgd pakket of verdwaalde visite zorgen
Dat die Laan van NOI aan de Voorburgse kant ‘Laan van Nieuw Oosteinde’ heet zal trouwens ook wel eens voor een verkeerd bezorgd pakket of verdwaalde visite zorgen
"Just remember, it won't be for you... it will be for them."
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Pakketten gaan op postcode toch? En ik neem aan dat die verschillen
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Als voormalig postbode kan ik je verzekeren dat er op straat niet meer op de postcode wordt gelet.
🍉
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Arriva heeft het ook al niet zo op namen van de koninklijke familie, heb ik ontdekt. Ik kwam bij het nalopen van de wijzigingen voor de wiki in Grathem de halte Magrietstraat tegen zonder r, en in Roermond de halte Prins Bernardstraat zonder h, terwijl de straatnaam toch echt wel een h heeft. Van die gevallen waar de straatnaam als haltenaam gebruikt wordt, maar fout gespeld wordt, zijn er nog wel meer.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Vanochtend wat avonturen beleefd met de 6623. Gepland in Ht op spoor 7a, maar onderweg vanuit Ah +10 aan de broek gekregen. Twee keer wordt de vertraging omgeroepen, ondertussen check ik de app en blijkt dat 'ie is gewijzigd naar spoor 7 (waar de omroep dus niet over had gerept). In de praktijk komt 'ie binnen op het uiteinde van 7b waardoor de meute het halve perron af moet lopen en zich collectief in het achterste stel propt. Zo ga je die vertraging natuurlijk nóóit inlopen
Vervolgens worden we in Tb vastgehouden om zowel de 3623 als de 1922 (die in Bd nota bene 7 minuten gepland stilstaat en bulkt van de rijtijdspeling tot Ddr) langs te laten, en loopt onze vertraging op tot +15. Een snelle omroep in de 6623 dat reizigers richting Breda en Dordrecht beter konden overstappen op één van de passerende treinen, kon er ook niet vanaf
Achteraf blijkt dat de vertraging van Ah tot Bd magisch is verdwenen uit de NS-app, alleen vanaf Bd staat er eerlijk +18 in (en opheffing van Ddr tot Zwd). Eventuele GTBV'tjes door gemiste aansluitingen worden dus ook problematisch.
Maar er is altijd een lichtpuntje: doordat ik in Ht een sprintje trok naar het voorste stel had ik zeeën van ruimte en heerlijke rust
Vervolgens worden we in Tb vastgehouden om zowel de 3623 als de 1922 (die in Bd nota bene 7 minuten gepland stilstaat en bulkt van de rijtijdspeling tot Ddr) langs te laten, en loopt onze vertraging op tot +15. Een snelle omroep in de 6623 dat reizigers richting Breda en Dordrecht beter konden overstappen op één van de passerende treinen, kon er ook niet vanaf
Achteraf blijkt dat de vertraging van Ah tot Bd magisch is verdwenen uit de NS-app, alleen vanaf Bd staat er eerlijk +18 in (en opheffing van Ddr tot Zwd). Eventuele GTBV'tjes door gemiste aansluitingen worden dus ook problematisch.
Maar er is altijd een lichtpuntje: doordat ik in Ht een sprintje trok naar het voorste stel had ik zeeën van ruimte en heerlijke rust
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Nou dan noemen we die 'panty'
Vergeet niet uit te loggen als u het forum verlaat of overstapt naar een andere website
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
NS meldt “mogelijke uitloop” van de werkzaamheden tussen Rotterdam Centraal en Dordrecht, met een update om 21:30.
Ondertussen heeft ProRail in de regionale media al medegedeeld dat het werk waarschijnlijk tot in de loop van de ochtend gaat duren door problemen met kabels en het stabiel leggen van de sporen...
(https://www.rijnmond.nl/nieuws/201166/M ... wijndrecht)
Ondertussen heeft ProRail in de regionale media al medegedeeld dat het werk waarschijnlijk tot in de loop van de ochtend gaat duren door problemen met kabels en het stabiel leggen van de sporen...
(https://www.rijnmond.nl/nieuws/201166/M ... wijndrecht)
Raadpleeg de praktische modaliteiten staande op de achterzijde van dit bericht voor het indienen van een reactie.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
De volgorde van de informatie in de automatische omroepen over storingen is aangepast. Na “Beste reizigers” volgt nu eerst het type storing, dan de consequentie en vervolgens pas de trajecten.
Raadpleeg de praktische modaliteiten staande op de achterzijde van dit bericht voor het indienen van een reactie.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Vanmiddag werd op Amsterdam Centraal in het Nederlands en Engels omgeroepen dat IC Berlijn 149 geen catering aan boord had. En de Duitstalige omroep dan?
Beul van de blindegeleidelijn
Wie is er online
Gebruikers op dit forum: Bing [Bot] en 68 gasten