OVer Missers in de Reisinformatie
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
De 2400 heeft op Shl de bestemming Asd meegekregen om dezelfde reden dat de 4600 en 5800 normaalgesproken ook met 'Asd -> Avat/Zl' getoond worden: toeristen in de 2400 krijgen en voorkomen dat ze wachten op de 900. Idem voor de 1500, die nu met 'Asd -> Amf' aangekondigd wordt op Shl. Alles bij elkaar is het wat rommelig, maar op Shl klopt het wel. En bij de 2400/2600 krijg je in ieder geval doorgaande reisadviezen, dus dat gaat ook goed.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Wat een geklooi. Vorige week stond dit er nog als doorgaande trein in.
- Daniel
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 39165
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:29
- Locatie: Amersfoort
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Nouja, zo kan je het ook noemen maar het effect is hetzelfde. Aan de Amersfoortse kant rijdt 'ie in elk geval nog gewoon in het 5800-pad.
Overigens is die trein enkel voor reizigers ingekort tot Amersfoort Centraal: het materieel rijdt gewoon heen en weer via Vathorst. Het personeelstekort zal dus vooral de conducteurs betreffen.
Schapekop in de Keistad
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Op Rotterdam Centraal wordt Thalys nu aangekondigd met Brussel-Zuid Midi Paris Nord. Snap nog niet helemaal het nut van deze actie.
Raadpleeg de praktische modaliteiten staande op de achterzijde van dit bericht voor het indienen van een reactie.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Hierbij een foto van de TBP:
Er was dus niet te zien wat er na "en" moest komen.
Ik reis ongeveer 3x/week van Dt naar Dvd (of Asdz) en terug.
-
- OVNL-beheerder
- Berichten: 8659
- Lid geworden op: ma 13 jul 2009, 23:07
- Locatie: Almere
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Met een overbodige enter na Den Haag HS…
Payroll Officer bij RGF Staffing The Netherlands.
Website:
http://ov-almere.weebly.com/
Laatste update: 27-03-2024
Youtube:
https://www.youtube.com/ovinalmere1
Laatste update: 10-09-2023
Keolis Almere:
http://ov-almere.weebly.com/keolis-almere.html
Website:
http://ov-almere.weebly.com/
Laatste update: 27-03-2024
Youtube:
https://www.youtube.com/ovinalmere1
Laatste update: 10-09-2023
Keolis Almere:
http://ov-almere.weebly.com/keolis-almere.html
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Dat is zodat de stationsnaam niet afgebroken hoeft te worden. Al is dat bij zo'n lange naam niet echt fraai inderdaad.
Ik wist dat er animaties op de TBP's zijn voor koppelen en aftrappen, maar ik zag net op een perron waar een trein eindigt het treintje van links in beeld komen en ook naar links weer vertrekken, zodat duidelijk is dat de voorkant van de trein de vertrekkende voorkant is. Handig!
Ik wist dat er animaties op de TBP's zijn voor koppelen en aftrappen, maar ik zag net op een perron waar een trein eindigt het treintje van links in beeld komen en ook naar links weer vertrekken, zodat duidelijk is dat de voorkant van de trein de vertrekkende voorkant is. Handig!
Ik doe ook maar wat
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Die hele naam zo neerzetten is al niet fraai. Kunnen we dat station niet eens Den Haag Elvnoi gaan noemen. Er is toch niemand die precies weet waar NOI voor staat
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Er was ooit een (onzalig) plan om Den Haag Laan van NOI te hernoemen naar Den Haag Beatrixkwartier. Dat lost het probleem echter niet op, integendeel
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Ik zag gister een volgens mij nieuwe variant daarop in Arnhem: de 3064 had vanwege werkzaamheden Ah ipv Nm als beginstation. Het treintje verscheen langzaam in beeld (fade-in) om vervolgens naar links te vertrekken. Maar, het achterste stel mochten we niet in, dus dat stond rood doorgestreept en fade eerst weer uit voordat de trein vertrok.Ardan schreef: ↑ma 20 feb 2023, 08:49 Dat is zodat de stationsnaam niet afgebroken hoeft te worden. Al is dat bij zo'n lange naam niet echt fraai inderdaad.
Ik wist dat er animaties op de TBP's zijn voor koppelen en aftrappen, maar ik zag net op een perron waar een trein eindigt het treintje van links in beeld komen en ook naar links weer vertrekken, zodat duidelijk is dat de voorkant van de trein de vertrekkende voorkant is. Handig!
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Zit er allemaal al maanden in.
Raadpleeg de praktische modaliteiten staande op de achterzijde van dit bericht voor het indienen van een reactie.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Op de TBP's van station Duivendrecht staat bij de 2400 wel een enter tussen "Schiphol Airport" en het vliegtuig-symbool.
Ik reis ongeveer 3x/week van Dt naar Dvd (of Asdz) en terug.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Heb het al begin november gezien in Eindhoven.
Raadpleeg de praktische modaliteiten staande op de achterzijde van dit bericht voor het indienen van een reactie.
-
- Berichten: 20
- Lid geworden op: ma 20 jun 2022, 13:14
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Door een stremming tussen Hoogeveen en Beilen keren er ook IC treinen die al onderweg zijn op deze stations. Maar dan moet men wel het goede treinnummer invoeren op de kerende rit want andere krijg je dus dit:
NMBS stoptrein 310540 richting Zwolle
Vrij exotisch. Dit moest dus 300540 zijn.
https://ibb.co/WtLkMym
NMBS stoptrein 310540 richting Zwolle
Vrij exotisch. Dit moest dus 300540 zijn.
https://ibb.co/WtLkMym
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Het probleem is dat er door een andere storing ook al een 300540 rijdt van Utrecht naar Rotterdam C.
Daardoor kan dat Nummer daar dus niet gebruikt worden. Maar normaliter gebruikt men dan eerder 700540 of 100540 of een 29××× nummer.
Daardoor kan dat Nummer daar dus niet gebruikt worden. Maar normaliter gebruikt men dan eerder 700540 of 100540 of een 29××× nummer.
Archief dienstregelingen http://bit.ly/2CpMxuO
Dagelijkse reiziger Keolis Blauwnet, RRReis & NS.
2022: 96054 km, 2021: 55110,6 km, 2020: 40850,6 km, 2019: 54919,6 km, 2018: 33296,4 km, 2017: 26681,3 km
Dagelijkse reiziger Keolis Blauwnet, RRReis & NS.
2022: 96054 km, 2021: 55110,6 km, 2020: 40850,6 km, 2019: 54919,6 km, 2018: 33296,4 km, 2017: 26681,3 km
-
- Berichten: 346
- Lid geworden op: wo 03 mar 2021, 14:27
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
In Rotterdam is de vakaanduiding te zien op de TBP van de Eurostar. Ook is het gedeelte dat niet toegankelijk is voor reizigers uit Nederland met rood doorgestreept. Weet niet of voor de overige internationale treinen de vakaanduiding te zien is, zoals de ICE en de Thalys.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
En wat is daar precies een misser aan?
Overigens volgen andere internationale treinen in de komende tijd.
Overigens volgen andere internationale treinen in de komende tijd.
- Daniel
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 39165
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:29
- Locatie: Amersfoort
- Contacteer:
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Opvallend, de IC Berlijn had namelijk eerst ook samenstellingen op de TBPs maar daar is die juist onlangs verdwenen van de borden.
Schapekop in de Keistad
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
De conductrice leest de overstapmogelijkheden net iets te letterlijk voor van haar scherm, waardoor je treinen krijgt naar Zaandam Kersenboogerd, Duivendrecht Oostvaarders en Hilversum Schothorst.
Laatst gewijzigd door Meltrain op wo 22 feb 2023, 15:28, 1 keer totaal gewijzigd.
Ik reis ongeveer 3x/week van Dt naar Dvd (of Asdz) en terug.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Want dat is letterlijk wat op haar schermpje staat dan?
Een station met de toevoeging "Oostvaardersplassen" is mij overigens onbekend.
Een station met de toevoeging "Oostvaardersplassen" is mij overigens onbekend.
🗣
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
^^ Daar is Nicolette Kluijver uitgestapt.
Re: OVer Missers in de Reisinformatie
Gebeurt inderdaad wel vaker, alleen is het wel ongelukkig als ze de plaatsnaam niet noemen bij een trein die op een "tweede" station van een plaats eindigt, maar ik vermoed dat de reizigers het wel snappen.
zij/haar/hen/hun
Wie is er online
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 51 gasten