Pagina 1 van 1
Connexxion erkent probleem OV-chipkaart
Geplaatst: zo 16 mei 2010, 14:58
door Wubbo
Connexxion erkent probleem OV-chipkaart
Geplaatst op: zondag 16 mei 2010 14:57
Laatst bijgewerkt: zondag 16 mei 2010 14:58
Mensen die met een OV-chipkaart door meerdere zogeheten concessiegebieden reizen, kunnen te maken krijgen met spookafschrijvingen. Op het overzicht van de reiziger wordt vaak vier euro afgeboekt, meldt Omroep Gelderland.
Lees verder
Re: Connexxion erkent probleem OV-chipkaart
Geplaatst: zo 16 mei 2010, 15:54
door Vinny
Wat een amateurisme zeg...

Re: Connexxion erkent probleem OV-chipkaart
Geplaatst: zo 16 mei 2010, 16:08
door willy84
Zie hier één van de "verbeteringen" van de ov chip :neg:
Re: Connexxion erkent probleem OV-chipkaart
Geplaatst: zo 16 mei 2010, 16:10
door Fles
Dit moet je positief zien. Het is een godswonder dat dit NU pas voor het eerst speelt.

Re: Connexxion erkent probleem OV-chipkaart
Geplaatst: zo 16 mei 2010, 16:58
door Joshua
Ach er wordt niks afgeschreen vind ik het zo erg nog niet.
Wel viel me op dat als je incheckt en een minuut later op dezelfde locatie weer uit checkt dan wordt er 4 euro afgeschreven, maar ook direct opgeladen met 4 euro. Beetje raar dat dat dan ook zo komt te staan. Maar goed ook dat is beter dan wanneer je het instaptarief kwijt bent.
Re: Connexxion erkent probleem OV-chipkaart
Geplaatst: ma 17 mei 2010, 05:24
door midnet
dat dat zo gebeurt is volkomen logisch-elke 1e opstap kost je die 4 eurie. Computers denken niet-die volgen enkel slaafs hun progammatuur na. In dit geval dus zoals je al zegt-alles weer goedgebreid (al kan je het wel extra van je bank afschrijven veroorzaken door laag saldo....).
Ben benieuwd hoeveel andere narigheid en onvoorziene andere vreemdigheden dat ding nog gaat opleveren als die zo lang verwachte ''uitrol'' eindelijk komt. En of ze er ooit van leren bij het uitrollen in nog maagdelijke gebieden.
Re: Connexxion erkent probleem OV-chipkaart
Geplaatst: ma 17 mei 2010, 13:56
door Gekko123
Politiek staat er helaas om bekend nooit te leren van fouten gemaakt in het verleden :N Hopelijk is er een nieuwe generatie politici op komst die wel durft te leren van oude fouten.
Re: Connexxion erkent probleem OV-chipkaart
Geplaatst: ma 17 mei 2010, 16:04
door find_your_spot
Fles schreef:Dit moet je positief zien. Het is een godswonder dat dit NU pas voor het eerst speelt.

Dit probleem van het kwijtraken van de 4 euro en niet kunnen uitchecken speelt al 8 maanden lang. Elke keer als ze weer een nieuwe infoxx update hadden geinstalleerd doken deze problemen naar voren.
Ik gok dat er zo'n 60.000 mensen slachtoffer zijn geworden van het niet kunnen uitchecken in de regio AenM.
Re: Connexxion erkent probleem OV-chipkaart
Geplaatst: ma 17 mei 2010, 16:30
door Suus
Waar baseer je dat cijfer op?
Re: Connexxion erkent probleem OV-chipkaart
Geplaatst: ma 17 mei 2010, 16:43
door Wubbo
En wat is de link met reizen in verschillende concessiegebieden, aangezien je cijfers geeft van alleen A&M? Volgens het artikel wordt het namelijk niet afgeschreven maar alleen ten onrechte op je overzicht gezet.
Re: Connexxion erkent probleem OV-chipkaart
Geplaatst: ma 17 mei 2010, 16:48
door AppleMoose
Die 4 euro wordt ook op het overzicht geplaatst zonder dat je verschillende concessiegebieden kruist.
Zaterdag in Arnhem (BRENG (Connexxion/Novio)gereisd, wordt ook de 4 euro op overzicht vermeld, evenals paar weken terug toen ik in A-dam met GVB reisde.
Ik dacht dat dit "probleem" al vanaf het begin af aan bekend was...