Pagina 1 van 1
"Repareren" gemiste check-outs
Geplaatst: ma 31 jan 2011, 15:47
door Frank
Omdat ik eind vorig jaar, buiten mijn schuld om, een aantal gemiste check-outs had, wilde ik deze laten repareren (om straks niet met een geblokkeerde kaart te zitten). Ik wist dat het kon in Utrecht bij het GVU maar daar bleek het alleen te kunnen voor gemiste check-outs in de regio Utrecht. Aangezien ze allemaal in Nijmegen plaats hebben gevonden, had ik daar niet zoveel aan.
Één weekje later werd de servicebalie te Nijmegen heropend. Daar maar geprobeerd, maar daar hadden ze de benodigde apparatuur kennelijk niet en werd me aangeraden de Connexxion klantenservice te bellen. Die wisten me te vertellen dat ik gemiste check-outs kon laten verwijderen door restitutieformulieren op te sturen naar de klantenservice, ook al waren die gemiste check-outs uit een vrij reizen periode.
Ben toen maar een flinke stapel restitutieformulieren gaan schrijven, zelfs met keurige begeleidende brief erbij zodat ik hopelijk bevestiging zou krijgen als alles voor elkaar was. Bevestiging bleef echter ruim een maand op zich wachten, tot vandaag. Het antwoord: wij kunnen gemiste check-outs niet repareren; dat kan alleen maar bij een van onze winkels, bijvoorbeeld bij Hoog Catharijne te Utrecht.
Dus voordat ik me wederom van het kastje naar de muur laat sturen: weet iemand hier of het mogelijk is gemiste check-outs te laten verwijderen en zo ja, hoe?
Re: "Repareren" gemiste check-outs
Geplaatst: ma 31 jan 2011, 17:12
door find_your_spot
Vreemd verhaal. Ik heb zovaak onvolledige transacties bij het GVU loket laten verwijderen.
Dit zou ook niet uit moeten maken welke vervoerder. Als ik jou was probeer het nog een keer bij het GVU loket. Mocht je daar weer hetzelfde antwoord krijgen ga dan naar een GVB of RET balie.
(Overigens als je onvolledige transacties hebt gemaakt in je Vrij Reizen wordt dit sinds ongeveer april 2010 niet meer meegerekend)
Re: "Repareren" gemiste check-outs
Geplaatst: ma 31 jan 2011, 17:37
door Frank
find_your_spot schreef:Vreemd verhaal. Ik heb zovaak onvolledige transacties bij het GVU loket laten verwijderen.
Kan er niks aan veranderen:
"Kan ik ongeldige checkouts laten verwijderen?"
> "Alleen als ze van de regio Utrecht zijn."
find_your_spot schreef:(Overigens als je onvolledige transacties hebt gemaakt in je Vrij Reizen wordt dit sinds ongeveer april 2010 niet meer meegerekend)
Dan heb ik alle moeite voor niks gedaan kennelijk. Heb in het telefoontje met de Connexxion klantenservice nog specifiek gezegd dat het om check-outs tijdens het vrij reizen ging (evenals in de brief die ik had gestuurd), maar kennelijk waren ze van bovenstaande niet op de hoogte.
Re: "Repareren" gemiste check-outs
Geplaatst: ma 31 jan 2011, 18:36
door Freek
Frank schreef:Één weekje later werd de servicebalie te Nijmegen heropend. Daar maar geprobeerd, maar daar hadden ze de benodigde apparatuur kennelijk niet en werd me aangeraden de Connexxion klantenservice te bellen.
De servicebalie in Nijmegen moet 1 februari operationeel zijn. Morgen (of liever nog iets later, gun ze iets meer tijd) weer eens proberen. Er heeft t/m vandaag alleen een tijdelijke AVM gestaan, vanaf morgen moet er meer apparatuur aanwezig zijn.
Re: "Repareren" gemiste check-outs
Geplaatst: ma 31 jan 2011, 19:21
door Joshua
Ik ben benieuwd, want toen ik er vandaag voorbij kwam stond er binnen nog geen apparatuur voor de OV-chipkaart. Tenminste ik zag op de toonbank geen apparatuur liggen om iets mee te kunnen uitlezen.
Re: "Repareren" gemiste check-outs
Geplaatst: ma 31 jan 2011, 20:27
door find_your_spot
Frank schreef:
Dan heb ik alle moeite voor niks gedaan kennelijk. Heb in het telefoontje met de Connexxion klantenservice nog specifiek gezegd dat het om check-outs tijdens het vrij reizen ging (evenals in de brief die ik had gestuurd), maar kennelijk waren ze van bovenstaande niet op de hoogte.
Al die moeite heb je toch echt jezelf aan gedaan.
Als je ergens niet zeker van was had je je vraag ook hier kunnen stellen alvorens over te gaan tot actie.
Sowieso een tip om te onthouden dat de Connexxion klantenservice niks kan.
Re: "Repareren" gemiste check-outs
Geplaatst: ma 31 jan 2011, 20:33
door Klaasje
Ze kunnen daar alleen geld terugboeken.. ("alleen van een formulier") en een abonnement bij een AVM klaarzetten.
Re: "Repareren" gemiste check-outs
Geplaatst: ma 31 jan 2011, 23:49
door Geert
find_your_spot schreef:Al die moeite heb je toch echt jezelf aan gedaan.
Als je ergens niet zeker van was had je je vraag ook hier kunnen stellen alvorens over te gaan tot actie.
Sowieso een tip om te onthouden dat de Connexxion klantenservice niks kan.
Jaja, het iemands eigen schuld dat hij er van uit gaat dat de klantenservice gelijk heeft. Wat dom! :')
Het is echt belachelijk hoe vaak en gemakkelijk de verschillende klantenservices je doorverwijzen naar een andere partij, die het ook niet weet en je weer terugstuurt. Je vraagt je af of en zo ja wie er nog regie heeft over de ov-chipkaart...
Re: "Repareren" gemiste check-outs
Geplaatst: di 01 feb 2011, 11:50
door Vinny
Heeft de OV-chipkaart een regie dan? :@
Re: "Repareren" gemiste check-outs
Geplaatst: do 03 feb 2011, 04:02
door midnet
hoe vaak en gemakkelijk de verschillende klantenservices je doorverwijzen naar een andere partij, die het ook niet weet en je weer terugstuurt. .
Maar dat is toch bewust zo door op hoge management bisnis scholen opgeleide medewerkers allemaal zo geregeld om juist het uiteindelijke doel van die kaart: de reiziger zoveel mogelijk geld uit de zak kloppen, ook door hem van kast naar muur te sturen voor 45 cent, zodat hij het wel opgeeft. Net als NS, ProRail, HiSpeed etc allemaal de schuld op elkaar kunnen afschuiven als er weer wat misgaat. Nee hoor-dan moet U niet bij ons zijn!
Re: "Repareren" gemiste check-outs
Geplaatst: do 03 feb 2011, 15:40
door find_your_spot
Vinny schreef:Heeft de OV-chipkaart een regie dan? :@
Volgens deze vrouw moeten we niet overhaast naar die NIEUWE kaart...
http://nos.nl/video/31783-tineke-huizin ... ibbel.html
Mooi, kunnen we nog een aantal jaar verder gratis blijven reizen. *O*
Re: "Repareren" gemiste check-outs
Geplaatst: do 03 feb 2011, 18:14
door Geert
Nou, mooi, dan kun je zelf gemiste check-outs repareren. Of studentenkaartproducten (A)
Re: "Repareren" gemiste check-outs
Geplaatst: do 03 feb 2011, 19:31
door Chauf21
En toch blijf ik het vreemd vinden dat er in Singapore een verglijkbaar OV-chipkaartsysteem operationeel is waarbij het zelfs wordt aangemoedigd om je kaart thuis op te laden:
http://www.ezlink.com.sg/top-up/ez-online.php. Sterker nog, je kan die apparaatjes om je kaart uit te lezen gewoon bestellen bij de Singaporese TLS. Hoe is die kaart en dat systeem dan anders opgebouwd dan hier?
Re: "Repareren" gemiste check-outs
Geplaatst: do 03 feb 2011, 20:49
door TheKnitter
Ik heb 2 of 3 gemiste check-outs. Zoals ik dit lees valt dat te repareren?
Even langs de RET-balie bij Rotterdam Centraal lijkt mij dan, daar zal het vast ook kunnen?
Hoeveel check-outs mag je missen voordat je kaart word geblokkeerd?
Re: "Repareren" gemiste check-outs
Geplaatst: do 03 feb 2011, 23:37
door hauptbahnhof
12 stuks!