Verkortingen in de NS-reisplanner
Verkortingen in de NS-reisplanner
De reisplanner pakt nog steeds afkortingen bij mij.
Maar daar hoor je de hoge heren in Den Haag niet over!!!11!!!
- reisthijs
- Donateur
- Berichten: 5863
- Lid geworden op: ma 31 mar 2008, 19:35
- Locatie: Utrecht
- Contacteer:
Re: Treinserie 1900 naar Gilze-Rijen?
Wat is voor jou "de reisplanner"? Die van de gewone NS-site snapt geen verkortingen meer maar de mobiele versie pakt ze wel.
"Laat je ledematen bewegingen maken"
Re: Treinserie 1900 naar Gilze-Rijen?
Eerste drie letters intikken en je hebt de stationsnaam toch ook gewoon?
Berlin, meine Stadt, meine Liebe.
Re: Treinserie 1900 naar Gilze-Rijen?
Bij de grote steden is dat nog steeds scrollwerk hoor.
Echt, serieus, waarom kent de NS reisplanner tegenwoordig geen stationsafkortingen meer? :?
Echt, serieus, waarom kent de NS reisplanner tegenwoordig geen stationsafkortingen meer? :?
Ik reis ongeveer 3x/week van Dt naar Dvd (of Asdz) en terug.
Re: Treinserie 1900 naar Gilze-Rijen?
Dat is makkelijker voor de gebruiker denk ik :')Meltrain schreef:Bij de grote steden is dat nog steeds scrollwerk hoor.
Echt, serieus, waarom kent de NS reisplanner tegenwoordig geen stationsafkortingen meer? :?
Tariefafstanden worden ook niet meer gegeven. Bastards.
Re: Treinserie 1900 naar Gilze-Rijen?
Al paar keer gemeld bij de ns en ze zouden er naar kijken.,, (naar die afkortingen)
Komt wel goed schatje.
Re: Treinserie 1900 naar Gilze-Rijen?
Behalve als het zuid, noord, oost en west is, kan je in de meeste gevallen gewoon het tweede deel van de stationsnaam intypen, bijvoorbeeld alexander, overvecht, schothorst of randwijck, en de site geeft dan automatisch de juiste suggestie.Meltrain schreef:Bij de grote steden is dat nog steeds scrollwerk hoor.
Echt, serieus, waarom kent de NS reisplanner tegenwoordig geen stationsafkortingen meer? :?
Raadpleeg de praktische modaliteiten staande op de achterzijde van dit bericht voor het indienen van een reactie.
Re: Treinserie 1900 naar Gilze-Rijen?
ja. En toch is het in de meeste gevallen gewoon handiger en efficienter om gewoon "Dv TAB Asd Enter" te rammen dan om steeds weer in dat lijstje te kijken of je wel de goede hebt en welke je dan wel moet hebben en daar dan weer heen te scrollen. Het is ECHT een verslechtering voor mensen zoals wij.
- Daniel
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 39251
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:29
- Locatie: Amersfoort
- Contacteer:
Re: Treinserie 1900 naar Gilze-Rijen?
Er zit trouwens ook een soort van rare inconsequentie in. Zo krijg ik de stations in Amersfoort al als ik "Am" intik te zien ik het keuzelijstje, maar als ik bv. begin met het intypen van Vathorst dan krijg ik pas de mogelijkheid Amersfoort Vathorst te kiezen nadat ik "Vat" getypt heb, bij "Va" staat 'ie er nog niet bij (Overigens staat dan Valence TGV bovenaan, op alfabet sorteren is voor dit soort dingen natuurlijk niet altijd zaligmakend)
Amersfoort Schothorst en Capelle Schollevaar krijg je bij intypen van het tweede deel pas nadat je "Scho" getypt hebt, maar dan wordt de lijst ook nog vervuild met Bischofshofen, Voorschoten, Winschoten en Roodeschool. Reizigers die die stations zoeken zullen echt niet "Scho" invoeren lijkt me
Amersfoort Schothorst en Capelle Schollevaar krijg je bij intypen van het tweede deel pas nadat je "Scho" getypt hebt, maar dan wordt de lijst ook nog vervuild met Bischofshofen, Voorschoten, Winschoten en Roodeschool. Reizigers die die stations zoeken zullen echt niet "Scho" invoeren lijkt me
Schapekop in de Keistad
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Re: Treinserie 1900 naar Gilze-Rijen?
Dv leidt standaard tot Zandvoort aan Zee.
Echt, die idioot die die optie eruit gehaald heeft moet een klap tegen z'n kop aan hebben.
Echt, die idioot die die optie eruit gehaald heeft moet een klap tegen z'n kop aan hebben.
Re: Treinserie 1900 naar Gilze-Rijen?
ik vind het wel een verbetering: drie aaneensluitende letters en je hebt een redelijk kort rijtje
Dus met SLO krijg je Beek Elsoo en amsterdam Sloterdijk. Voor > 99% van NL is dat handiger dat de traditionalistische afko's
en met HS krijg ik het station dat de oudjes onder ons Gv wensen te noemen,
Dus met SLO krijg je Beek Elsoo en amsterdam Sloterdijk. Voor > 99% van NL is dat handiger dat de traditionalistische afko's
en met HS krijg ik het station dat de oudjes onder ons Gv wensen te noemen,
- reisthijs
- Donateur
- Berichten: 5863
- Lid geworden op: ma 31 mar 2008, 19:35
- Locatie: Utrecht
- Contacteer:
Re: Verkortingen in de NS-reisplanner
Wat is er mis mee om gewoon beide manieren van zoeken mogelijk te maken? Dat hoeft elkaar niet in de weg te zitten.
Dat je Beek-Elsloo te zien krijgt als je SLO intikt is voor > 99% van NL zinloos. Het is al veel logischer om ELS in te tikken als je het station van Elsloo zoekt, maar als je dat doet krijg je weer alleen maar Elst te zien... Nogal inconsequent systeem dus.
(Al geeft LST een leuk lijstje: Elst, IJlst, Olst, het is toch echt geen logische manier van zoeken.)
Dat je Beek-Elsloo te zien krijgt als je SLO intikt is voor > 99% van NL zinloos. Het is al veel logischer om ELS in te tikken als je het station van Elsloo zoekt, maar als je dat doet krijg je weer alleen maar Elst te zien... Nogal inconsequent systeem dus.
(Al geeft LST een leuk lijstje: Elst, IJlst, Olst, het is toch echt geen logische manier van zoeken.)
"Laat je ledematen bewegingen maken"
Re: Verkortingen in de NS-reisplanner
precies. Dan zou je ook "Zetten-Andelst" willen zien. Maar die krijg je niet. Maar die krijg je weer wel als je "LST" zoekt. Overigens ook weer NIET als je "ELST" zoekt.reisthijs schreef:Wat is er mis mee om gewoon beide manieren van zoeken mogelijk te maken? Dat hoeft elkaar niet in de weg te zitten.
Dat je Beek-Elsloo te zien krijgt als je SLO intikt is voor > 99% van NL zinloos. Het is al veel logischer om ELS in te tikken als je het station van Elsloo zoekt, maar als je dat doet krijg je weer alleen maar Elst te zien... Nogal inconsequent systeem dus.
Het is gewoon onzinnig zo.
-
- OVNL-beheerder
- Berichten: 8745
- Lid geworden op: ma 13 jul 2009, 23:07
- Locatie: Almere
- Contacteer:
Re: Verkortingen in de NS-reisplanner
Op ns.nl werken de verkortingen weer!! Ze zijn eindelijk wakker geworden! :D
Payroll Officer bij RGF Staffing The Netherlands.
Website:
http://ov-almere.weebly.com/
Laatste update: 04-05-2024 --> 66 nieuwe foto's!
Keolis Almere:
http://ov-almere.weebly.com/keolis-almere.html
Website:
http://ov-almere.weebly.com/
Laatste update: 04-05-2024 --> 66 nieuwe foto's!
Keolis Almere:
http://ov-almere.weebly.com/keolis-almere.html
-
- Berichten: 766
- Lid geworden op: vr 02 jul 2010, 11:06
- Locatie: Zwijndrecht
Re: Verkortingen in de NS-reisplanner
Door een update aan het systeem, heeft die knaak daar achter de knoppen deze functie niet meer ingebouwd. Er word weer gewerkt aan een update waar deze functie weer ingebakken zit.deadlock schreef:De reisplanner pakt nog steeds afkortingen bij mij.
Reden van het verwijderen was dat er te weinig gebruik van gemaakt werd op ns.nl. Inmiddels zou deze update weer uitgevoerd moeten zijn, en weer verkortingen in kunnen voeren. Dit is sinds vannacht 04:00 mogelijk, toen de update ook geïmplementeerd werd.
-
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 8674
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:58
- Locatie: Ede
- Contacteer:
Re: Verkortingen in de NS-reisplanner
Ach zolang Nijverdal West al 1 (of alweer 2?) geen actuele vertrektijden heeft en ze er pas achterkwamen toen iemand het melde deze week...
Re: Verkortingen in de NS-reisplanner
Alleen bij invoer op de homepage en niet op de pagina van de reisplanner zelf (http://www.ns.nl/reisplanner-v2). En dan wordt de verkorting niet eens bovenaan omgezet (wat op zich wel weer grappig is om te zien: gvc -> ztm).Milco1995 schreef:Op ns.nl werken de verkortingen weer!! Ze zijn eindelijk wakker geworden! :D
Re: Verkortingen in de NS-reisplanner
Bij mij werken de verkortingen niet hoor. Als ik de verkorting van station Breda invul geeft ie doodleuk Obdam als suggestie
Re: Verkortingen in de NS-reisplanner
het werkt wel, maar niet zoals het zou moeten, als je bv gvc intikt gevolgd door enter dan geeft ie melding niet alle verplichte velden zijn ingevuld, vervolgens moet je dan met je muis de cursor op de bestemming zetten en daar de afkorting invoeren, en dan geeft ie wel de gevraagde route. niet echt handig dus.
Aansluitingen behaald in het verleden,bieden geen garantie voor de toekomst
problemen kunnen er zijn... of je kan ze zoeken!
NS gaat "niet" over één nacht ijs.
problemen kunnen er zijn... of je kan ze zoeken!
NS gaat "niet" over één nacht ijs.
Re: Verkortingen in de NS-reisplanner
Twee keer op tab drukken en je bent er ;).
Re: Verkortingen in de NS-reisplanner
niet als je afkortingen gebruikt.RoelZ1 schreef:Twee keer op tab drukken en je bent er ;).
Aansluitingen behaald in het verleden,bieden geen garantie voor de toekomst
problemen kunnen er zijn... of je kan ze zoeken!
NS gaat "niet" over één nacht ijs.
problemen kunnen er zijn... of je kan ze zoeken!
NS gaat "niet" over één nacht ijs.
Re: Verkortingen in de NS-reisplanner
Ah, ik zie het. Bij mij werkte het wel omdat ik sneller typte dan mijn internetverbinding de suggesties laadt. Voordat er suggesties staan werkt het wel, maar zodra hij ze geladen heeft krijg je inderdaad de bovenste.
Wie is er online
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 51 gasten