Pagina 1 van 1

Wilde staking buschauffeurs in Zuidwest-Drenthe

Geplaatst: wo 07 okt 2009, 11:27
door Wubbo
Wilde staking buschauffeurs in Zuidwest-Drenthe
Geplaatst op: woensdag 7 oktober 2009 om 11:20
Laatst bijgewerkt: woensdag 7 oktober 2009 om 11:25

ASSEN - Buschauffeurs in Meppel en Hoogeveen zijn woensdagochtend met een wilde staking begonnen. De chauffeurs van het ov-bedrijf Connexxion zijn met hun bussen voor een protestbijeenkomst naar Assen gereden in plaats van langs de haltes.
Lees verder

Het gaat om een ordinair salarisconflict trouwens, er is geen verband met de AOW-leeftijd

Re: Wilde staking buschauffeurs in Zuidwest-Drenthe

Geplaatst: wo 07 okt 2009, 11:35
door JWM
Triest :neg: Zonder aankondiging gaan staken en de ontwetende reiziger maar laten wachten in de regen.

Re: Wilde staking buschauffeurs in Zuidwest-Drenthe

Geplaatst: wo 07 okt 2009, 12:39
door Reiziger Delft
Leuk als je daar in the middle of nowhere bij een bushalte staat te wachten op je bus, die niet komt opdagen. Dit is nogal een asociale actie dus! :evil:

Re: Wilde staking buschauffeurs in Zuidwest-Drenthe

Geplaatst: wo 07 okt 2009, 17:32
door Daan
Bijzonder kansloos... :(

Re: Wilde staking buschauffeurs in Zuidwest-Drenthe

Geplaatst: wo 07 okt 2009, 20:53
door WSM
Hoezo, OV onbetrouwbaar?

Re: Wilde staking buschauffeurs in Zuidwest-Drenthe

Geplaatst: wo 07 okt 2009, 22:23
door Oud forumgebruiker
Dat is het ook zonder stakingen :(.

Re: Wilde staking buschauffeurs in Zuidwest-Drenthe

Geplaatst: wo 07 okt 2009, 22:43
door Ruben
Drommels! Zakken patat. Frikandellen. :neg:

Re: Wilde staking buschauffeurs in Zuidwest-Drenthe

Geplaatst: do 08 okt 2009, 00:32
door Meltrain
WSM schreef:Hoezo, OV onbetrouwbaar?
Het OV is niet onbetrouwbaar, een aantal chauffeurs in Zuidwest-Drenthe is onbetrouwbaar.... :? :(

Re: Wilde staking buschauffeurs in Zuidwest-Drenthe

Geplaatst: do 08 okt 2009, 00:42
door Oud forumgebruiker
Ga maar eens een dagje op een willekeurig Centraal Station in Nederland staan... of op een willekeurig tijdstip op de AV kijken van een dergelijk station. Ja, het OV is onbetrouwbaar (dan nog de bussen en trams daargelaten) :(.

Re: Wilde staking buschauffeurs in Zuidwest-Drenthe

Geplaatst: do 08 okt 2009, 00:59
door Geert
Onbetrouwbaarheid van het ov staat niet gelijk aan het aantal vertragingen binnen het ov. Een vertraging is over het algemeen ook niet zo erg, je komt uiteindelijk nog aan op je eindbestemming (zij het wat later dan gepland). Een wilde staking is veel vervelender: je kunt je er niet op voorbereiden, je hoort er niets van (ja, pas als je weer naar huis gaat na eindeloos op de bus gewacht te hebben) en je komt ook niet meer aan op je bestemming zolang de staking voortduurt. En hoe lang dat is... weet je niet :roll:

Maar dat is imho niet te vergelijken met een paar vertragingen op een groot station. Wat dat betreft is het ov ook niet veel onbetrouwbaarder dan het wegverkeer denk ik (daar kun je ook op de gekste momenten lange vertragingen krijgen door files, ongevallen, omleidingen en andere misère).

Re: Wilde staking buschauffeurs in Zuidwest-Drenthe

Geplaatst: do 08 okt 2009, 02:09
door Oud forumgebruiker
Geert schreef:Maar dat is imho niet te vergelijken met een paar vertragingen op een groot station. Wat dat betreft is het ov ook niet veel onbetrouwbaarder dan het wegverkeer denk ik (daar kun je ook op de gekste momenten lange vertragingen krijgen door files, ongevallen, omleidingen en andere misère).
Zolang we nog steeds last hebben van het slecht-onderhouden spoor van ProRail (met elke week sein- en wisselstoringen als gevolg), of trams die vastlopen in het verkeer en te korte treinen durf ik nog steeds niet te vertrouwen op een punctioneel en comfortabel openbaar vervoer.

Qua wegverkeer zijn er genoeg alternatieve weggetjes en alternatiefjes als je bedenkt dat het wegennet de afgelopen 25 jaar meer dan verdubbeld is, terwijl het spoornet een schamele groei van 5% heeft mogen doormaken :pos:, en enkele regionale lijnen om zeep zijn geholpen om plaats te maken voor buslijnen die er 2 maal zo lang over doen als een auto.

Nederland en openbaar vervoer... :neg:

Dit staat uiteraard even los van de staking.