Pagina 1 van 1
Ruiming Spoorbom Gouda 2010
Geplaatst: vr 18 jun 2010, 21:43
door Suus
Aanstaande zondag 20 juni 2010 wordt er bij station Gouda een bom van 500 pond geruimd. De bom ligt onder de fietsenstalling die wegens verbouwingen tijdelijk buiten gebruik is. In de ontruimingszone van de bom liggen onder andere alle perrons van station Gouda.
Nu rijden er dit weekend geen treinen tussen Gouda en Utrecht en tussen Gouda en Alphen aan den Rijn, dat is al lekker makkelijk, maar ik kan nergens vinden wat er nu zondagochtend gaat gebeuren in Gouda, want de gemeente Gouda zegt dat de voorlichting voor treinreizigers door de NS wordt gedaan, en de NS geeft er geen informatie over.
Re: Ruiming Spoorbom Gouda 2010
Geplaatst: vr 18 jun 2010, 21:54
door Daniel
Gokje: zondag is er ineens een verstoring

Re: Ruiming Spoorbom Gouda 2010
Geplaatst: vr 18 jun 2010, 23:00
door Wubbo
Teletekst heeft het er al over.
Re: Ruiming Spoorbom Gouda 2010
Geplaatst: za 19 jun 2010, 19:52
door Daniel
Hmm, ligt het busstation van Gouda buiten het ontruimde gebied of gaan ze die bussen ergens anders laten stoppen? (Aangezien zowel de bussen vanuit Utrecht als vanuit Alexander tot Gouda rijden)
Re: Ruiming Spoorbom Gouda 2010
Geplaatst: za 19 jun 2010, 20:46
door Suus
Op
http://www.gouda.nl/dsresource?type=pdf ... bjectname= staat een kaart. Op Rotterdam Alexander waren wel A4-tjes opgehangen over morgenochtend.
Re: Ruiming Spoorbom Gouda 2010
Geplaatst: za 19 jun 2010, 21:28
door Daniel
Als ik die kaart zo zie zou het wel mogelijk zijn treinen op de kopspoortjes 4 en 9 (of eventueel achterop 't perron) binnen te laten komen. Hoewel men daar niet veel mee opschiet want de tunnel van 't station ligt wel net binnen het te ontruimen gebied, in ieder geval het stuk onder perrons 8/10/11.
Re: Ruiming Spoorbom Gouda 2010
Geplaatst: za 19 jun 2010, 22:52
door Geert
Ik vraag me af of die kaart wel accuraat genoeg is om dat soort conclusies te trekken...
Re: Ruiming Spoorbom Gouda 2010
Geplaatst: za 19 jun 2010, 23:04
door Daniel
Kennelijk wel: als de straal te klein is op die kaart dan zou ook het busstation onder de ontruimingszone vallen maar daar schijnen dus wel gewoon bussen te kunnen stoppen

Re: Ruiming Spoorbom Gouda 2010
Geplaatst: zo 20 jun 2010, 20:43
door Suus
Ik denk dat men ten eerste niet wil dat er per ongeluk alsnog treinen in de ontruimingszone komen.
Alleen spoor 4 zou dan te gebruiken zijn, spoor 9 is immers met verlaagd perron.
Daarnaast moest de stationstunnel ook gedeeltelijk afgesloten worden, en dan is het praktischer gewoon de volledige stationstunnel af te sluiten.
Uiteindelijk is de 500-ponder, afkomstig uit Groot-Brittanniƫ succesvol geruimd.