
Hierna begon de wandeling door het dorp op zoek naar leuke locaties langs de busroutes. Al in de Mozartstraat kon ik een foto maken van lijn 1 die hier onderweg is naar Gebrook:

Op de Zonstraat, ik zou eerder zeggen Bewolkingstraat


Nadat ik het hier wel had gezien, liep ik terug naar het centrum om met lijn 1 door te reizen naar busstation Parkstad Stadion, wat nabij de grens met Heële ligt. Op de Heerlerbaan in Heële kon ik dan ook even later mooi de vertraagde lijn 43 naar Vols op de foto zetten:

De lijn 44, gereden door ASEAG, reisde ik vervolgens door naar het centrum van Heële. Nadat ik daar nog even wat had rondgelopen kon ik de bus die mij hierheen bracht nog mooi op de foto zetten op de Valkenburgerweg:

Op de Geerstraat kon ik, terwijl de zon begon te schijnen, even later een van de vier voormalig stadswagens uit Mestreech die nog in Limburg actief zijn op de foto zetten:

Hierna liep ik stevig door naar het station om de zeven minuten later vertrekkende trein nog te proberen te halen, maar dat lukte. Hiermee reisde ik door naar Sjin. Hier was ik dan weer mooi op tijd voor de arriverende stoomtrein van de Zuid-Limburgse Stoomtrein Maatschappij. Na nog even wachten kon ik deze dan op de foto zetten naast het stationsgebouw:

Hierna liep ik een ronde door het dorp om weer wat bussen op de foto te kunnen zetten. Bij de halte Breeweg trof ik deze mini-Citea aan op weg naar het zondagse eindpunt van lijn 54; Valkeberg:

De tegenbus naar Gullepe trof ik een stukje verderop op de Valkenburgerweg en deze rit werd zelfs uitgevoerd met de uit Zuid-Holland afkomstige bus 8370”

Na het maken van deze foto liep ik terug naar het station om door te reizen naar Meersje. Nadat ik daar nog even bleef wachten, kon ik de zowaar op tijd rijdende sneltrein naar Mestreech op de foto zetten:

Hierna besloot ik weer een stuk te gaan lopen. Op de Bunderstraat trof ik lijn 30 naar Zitterd die ik hier, ondanks een dikke wolk die net op tijd wegtrok, mooi op de foto kon zetten:

Al lopend ging het verder naar de nabijgelegen plaats Bung. Terwijl het daar helaas begon te regenen, kon ik desondanks nog deze foto maken van lijn 9 op de Beukenlaan:

Hierna had ik het wel gezien. Hoewel ik eerst van plan was om iets in Zitterd te eten, besloot ik vanwege een verstoring bij Houten toch maar om via Nijmegen te reizen. Net nadat ik voorbij Remunj was, bleek de verstoring voorbij te zijn, maar ben ik toch maar doorgereisd naar Nijmegen om daarvandaan naar Amsterdam Amstel te reizen om daar over te stappen op de bus naar Almere na ondanks het bewolkte weer toch een leuke dag reizen en ruim 17 kilometer te hebben gelopen! Bedankt voor het kijken! Meer foto’s zijn inmiddels te vinden op mijn website!
