Pagina 1 van 1
Vertrektijden die wijzigen
Geplaatst: vr 16 mei 2014, 18:15
door wouter15
Beste allemaal,
Ik had even een vraagje: Is het relevant om op de pagina van wijzigingen in concessies te vermelden dat op een bepaald moment de vertrektijden van een aantal buslijnen wijzigt? Ik twijfel daar zelf een beetje over dus stel ik de vraag maar even hier.
Groeten,
Wouter15
Re: Vertrektijden die wijzigen
Geplaatst: vr 16 mei 2014, 18:20
door Daniel
Het wordt naar mijn idee pas interessant als ook de frequentie wijzigt. Lichte aanpassingen in de vertrektijden zetten we immers ook niet op de pagina's over de dienstregelingswijziging in december.
Re: Vertrektijden die wijzigen
Geplaatst: vr 16 mei 2014, 18:37
door Frank
Ik heb het meestal alleen op de wijzigingspagina vermeld als de vervoerder het ook meldde in de dienstregeling.
Re: Vertrektijden die wijzigen
Geplaatst: vr 16 mei 2014, 18:40
door wouter15
Is hier dan geen concrete afspraak over? Ik vind zelf eigenlijk ook wel dat als de vervoerder vermeldt dat vertrektijden wijzgen dat wij dat dan ook best op de wiki mogen plaatsen.
Re: Vertrektijden die wijzigen
Geplaatst: vr 16 mei 2014, 18:43
door Frank
Nee, hier zijn nog geen concrete afspraken over :) .
Re: Vertrektijden die wijzigen
Geplaatst: vr 16 mei 2014, 18:48
door Etienne
Concrete afspraken bestaan hier niet over, maar ik plaats ze (als ze gemeld worden) wel erbij op de wijzigingspagina's. Als daardoor de frequentie wijzigt maak ik er ook melding van op de buslijnpagina, anders niet.
Re: Vertrektijden die wijzigen
Geplaatst: vr 16 mei 2014, 20:36
door fogeltje
Ik vrees dat ik daar in het verleden niet altijd even consequent in ben geweest. Als de vervoerder het expliciet meldt, dan denk ik dat je dat kunt opnemen op de dienstregelingspagina van dat jaar. Volgens mij heb ik het vaker opgelost door gewoon algemeen aan top te stellen dat onder andere vertrektijden van verschillende lijnen wijzigde en bij lijnen specifiek alleen als de vervoerder het zelf aangaf of er iets speciaals aan de hand was ("mijn" lijn 21 werd ooit in patroon verschoven om in Eindhoven op andere treinen te gaan aansluiten bijvoorbeeld).
Re: Vertrektijden die wijzigen
Geplaatst: za 17 mei 2014, 12:41
door Meltrain
Daarop inhakend: moeten we bij treinseries ook vermelden als in de loop van het jaar vertrektijden wijzigen?
Re: Vertrektijden die wijzigen
Geplaatst: za 17 mei 2014, 15:02
door verfmeer
Volgens mij is dat nooit meer dan 1 minuutje. Dat is dan dus vrij nutteloos.
Re: Vertrektijden die wijzigen
Geplaatst: za 17 mei 2014, 15:47
door fogeltje
Voor een minuut lijkt het me inderdaad overdreven. Alleen als aansluitingen wijzigen zou ik zeggen.