Goedenavond,
Gisteren heb ik een fout ontdekt op Google Maps wat betreft een treinroute. Ik weet niet goed waar ik het kan plaatsen, dus daarom maar als nieuw onderwerp in de Vraagbaak. Waar ik vooral benieuwd naar ben, is of dit een fout van Google Maps is of dat dit iets te maken heeft met een foute export van reisinformatie vanaf NS. Het gaat om onderstaande situatie, waarbij bij het plannen van een route van Utrecht Centraal naar Zwolle op de kaart de route van de intercity via Soest, Baarn, Apeldoorn en Deventer gaat. De reis zelf staat er goed in, omdat daar gewoon de juiste tussenstations staan. Ook valt op dat bij de sprinter de route wel goed ingetekend is. Weet iemand wat hier aan de hand kan zijn?
Foute routevoering intercity Utrecht - Zwolle in Google Maps
Re: Foute routevoering intercity Utrecht - Zwolle in Google Maps
De sprinter is niet helemaal in orde, want gaat nog wel via Baarn. Maar hoe het komt, geen idee.
Verder ben ik van mening dat de overstap van 28 minuten tussen de RB61 en de IC op Hengelo vernietigd moet worden.
Re: Foute routevoering intercity Utrecht - Zwolle in Google Maps
Het lijkt er op dat het projecteren van de route fout gaat. Ik denk dat het in het algoritme van Google zit, ik vermoed ergens een blokkade van de spoorlijn ingeprogrammeerd. Zijn er onlangs werkzaamheden op het traject geweest?
Vergeet niet uit te loggen als u het forum verlaat of overstapt naar een andere website
Re: Foute routevoering intercity Utrecht - Zwolle in Google Maps
Och, er gaat wel vaker iets mis met Google Maps. Zo was laatst ineens een deel van de A2 tussen Vinkeveen en Breukelen verdwenen.
Ik reis ongeveer 3x/week van Dt naar Dvd (of Asdz) en terug.
Re: Foute routevoering intercity Utrecht - Zwolle in Google Maps
Google Maps had vrijdag op de software die de PLUS gebruikt nogal de neiging om je per se via een bepaald punt te sturen, ook al is de route die ik nam korter of kwam ik door in een bepaalde straat te nemen dichter bij het adres waar ik moest zijn.
"Wacht niet tot vandaag een goede dag wordt. Maak er vandaag een goede dag van." - Omdenken, 2022
Re: Foute routevoering intercity Utrecht - Zwolle in Google Maps
Werkzaamheden weet ik zo niet, maar er waren wel enkele storingen op die lijn afgelopen week volgens mij. Toont Google Maps het als er een treinstoring is? Zo ja, dan is het misschien niet teruggezet. Ik zal het probleem in ieder geval wel even melden op een ander forum waarvan ik weet dat iemand die dingen met Google Maps doet daar wel eens meeleest. Want het lijkt dan toch iets in Google Maps zelf te zijn.
Daar loop ik ook regelmatig tegenaan inderdaad.
- Daniel
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 39210
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:29
- Locatie: Amersfoort
- Contacteer:
Re: Foute routevoering intercity Utrecht - Zwolle in Google Maps
Het lijkt een algemeen probleem met de lijn Utrecht - Amersfoort en Amersfoort - Zwolle op Google Maps trouwens, want zelfs Den Dolder - Nijkerk geeft 'ie via Baarn weer momenteel.
Komisch wordt het als je Amersfoort - Deventer plant: daar komt ook een advies via Zwolle bij voor en dat komt op de kaart als Amersfoort - Deventer - Zwolle - Deventer
Komisch wordt het als je Amersfoort - Deventer plant: daar komt ook een advies via Zwolle bij voor en dat komt op de kaart als Amersfoort - Deventer - Zwolle - Deventer
Schapekop in de Keistad
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Wie is er online
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 41 gasten