Ad blocker gedetecteerd: Dit forum wordt mogelijk gemaakt door het tonen van reclames aan onze bezoekers. Helaas worden deze niet getoond en je ondersteunt onze website nu niet. Misschien wil je voor dit forum een uitzondering maken?
Redenaties kunnen soms toch raar lopen... zo kwam er ineens het idee de koelkast op m'n werk te vervangen omdat die er niet meer uit ziet nu de muur erachter weer mooi opnieuw wit geschilderd is. Dat het ding van ellende uit elkaar valt, al eens heeft staan lekken en ruim 10 jaar oud is kwam pas op de tweede plaats
In dezelfde gang stonden ook nog een stel kasten en in het kader van waarom een lelijke kast voor een pas gewitte muur te zetten is daar vanmorgen ook nog een kritische blik op geworpen. Resultaat: drie van de vijf waren eigenlijk niet meer nodig en konden naar het oud ijzer, onze kluisjes kregen een betere plek om de hoek.
Best apart dat je daar dan pas als je iets veranderd achter komt en niet al jaren eerder, de situatie is er al met al een stuk praktischer en veiliger op geworden doordat de gang nu wat breder is (wel handig op een plek waar ook twee deuren zitten van een ruimte waar vaak in- en uit gelopen wordt).
Schapekop in de Keistad
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Thom91 schreef:Mijn Sha-1 hash van me wachtwoord zit er niet in ;)
Weet je dat zeker? Ongeveer de helft van de wachtwoorden is al geraden waarschijnlijk - die begint met 5x 0. Je moet dus ook nog een keer je hash zoeken, maar dan met de eerste 5 cijfers op 0.
Thom91 schreef:Mijn Sha-1 hash van me wachtwoord zit er niet in ;)
Weet je dat zeker? Ongeveer de helft van de wachtwoorden is al geraden waarschijnlijk - die begint met 5x 0. Je moet dus ook nog een keer je hash zoeken, maar dan met de eerste 5 cijfers op 0.
Iedereen wiens wachtwoord geraden is kan niet meer inloggen en moet zijn ww veranderen.
Maar daar hoor je de hoge heren in Den Haag niet over!!!11!!!
Het LinkedIn verhaal is nog niet helemaal afgelopen. De app voor iOS had de functie je agenda in de app te weergeven (nooit gebruikt, daarvoor heb ik toch al de standaard-app, maargoed), maar die bleek je gehele agenda onversleuteld naar de servers van LinkedIn op te sturen. Beetje jammer, want LinkedIn doet/deed niets met die gegevens, dus het was sowieso nooit nodig geweest dat te doen, synchroniseren van je kalender gebeurt al via iCloud/Exchange/Google.
Raadpleeg de praktische modaliteiten staande op de achterzijde van dit bericht voor het indienen van een reactie.
Linkedin wilde met die gegevens informatie opzoeken over de personen met wie je een afspraak had, maar dat staat verder los van de hack (alhoewel ongelukkige timing natuurlijk, twee privacyschandalen in één week).
Vandaag was de frietrobot kapot op het werk. Dat werd dus mandjes met de hand vullen wat behoorlijk irritant was omdat het op sommige momenten best druk was. Er was vanmorgen al een monteur mee bezig maar die kreeg hem niet gemaakt. Ben benieuw hoelang de storing gaat duren.
Michael schreef:Vandaag was de frietrobot kapot op het werk. Dat werd dus mandjes met de hand vullen wat behoorlijk irritant was omdat het op sommige momenten best druk was. Er was vanmorgen al een monteur mee bezig maar die kreeg hem niet gemaakt. Ben benieuw hoelang de storing gaat duren.
Mandjes :')
sodehannes op man, gewoon zes kilo per pan erin, alle pannen op 210 graden, en GAAN met die banaan.
Ik ben nog geen snackbar tegengekomen die zijn friet zonder mand in het vet gooit eerlijk gezegd.
En een frituur boven de 180 graden zal je ook zeer zelden tot nooit tegenkomen, omdat suikers in de producten dan worden omgezet in acrylamide wat allerlei vervelende effecten heeft op het menselijk lichaam.
Raadpleeg de praktische modaliteiten staande op de achterzijde van dit bericht voor het indienen van een reactie.
Bee schreef:Ik ben nog geen snackbar tegengekomen die zijn friet zonder mand in het vet gooit eerlijk gezegd.
En een frituur boven de 180 graden zal je ook zeer zelden tot nooit tegenkomen, omdat suikers in de producten dan worden omgezet in acrylamide wat allerlei vervelende effecten heeft op het menselijk lichaam.
Bij de Efteling deden we nooit zo gauw ergens moeilijk over. En zeker niet over mandjes :D