Pagina 1 van 2
Utrechtse plaatjes
Geplaatst: ma 12 mei 2008, 18:30
door reisthijs
Vanmiddag even een half uurtje bij een overweg gestaan, aan de lijn Utrecht-Arnhem. Dit was het resultaat:

2x Plan V als stoptrein Rhenen-Utrecht

VIRMpje, met open cabinedeur, onderweg van Arnhem naar Den Haag

Een Intercity(!) naar Den Helder

En tot slot SGMm 2976 tussen Rhenen en Ut.
Re: Utrechtse plaatjes
Geplaatst: ma 12 mei 2008, 18:40
door Aking
mereveldseweg

bekend terrein

Re: Utrechtse plaatjes
Geplaatst: zo 15 jun 2008, 22:20
door reisthijs
Enkele foto's van Utrecht Centraal dit keer, eerst twee nog van vorige week:
V'tje 480 als stoptrein naar Zwolle
De RRF 17:
Deze waren van vandaag
's Lands kortste DDAR, stammetje 7364, vandaag de IC naar Almere O.
Een R4C-lokje, geen idee welk nummer deze heeft.

Re: Utrechtse plaatjes
Geplaatst: wo 18 jun 2008, 22:10
door Meltrain
reisthijs schreef: 's Lands kortste DDAR, stammetje 7364, vandaag de IC naar Almere O.
Hmm, ik had verwacht dat die inmiddels wel weer verlengd zou zijn. :?
Leuke foto's verder. :)
Re: Utrechtse plaatjes
Geplaatst: wo 18 jun 2008, 22:22
door Geert
Hij is pas sinds kort weer in de omloop na een tijdje niet in omloop geweest te zijn ;) Hij is overigens bedoeld als spitsversterker voor de s6000/s16000, als ik me niet vergis.
Re: Utrechtse plaatjes
Geplaatst: do 19 jun 2008, 15:21
door waldo79
Hoe kan het dan dat ik het ding op 16 mei midden op de dag in de 16000 tegenkwam

Re: Utrechtse plaatjes
Geplaatst: do 19 jun 2008, 15:31
door Daan
waldo79 schreef:Hoe kan het dan dat ik het ding op 16 mei midden op de dag in de 16000 tegenkwam

Uit de omloop raken, heet dat ;)
Re: Utrechtse plaatjes
Geplaatst: vr 20 jun 2008, 23:01
door mb90
Dit keer geen treinfoto's, maar busfoto's vanuit Utrecht. Ze zijn gemaakt bij het Janskerkhof en wel tussen 19:00 uur en 19:30 uur.
Eerst de 8638 als Buslijn 53 vanuit Zeist naar Utrecht Centraal:
Toen was het GVU aan de buurt. Hier de 4926 als Buslijn 11 vanuit De Uithof naar Utrecht Centraal met erachter de 4090 op Buslijn 4 naar de Cartesiusweg. Die laatste kon ik niet los op de foto krijgen. Daarvoor ging het te snel:
Daarna was er een optocht van GVU bussen richting het oosten, maar de andere kant op kwam de 8879 van Connexxion er even tussendoor:
De volgende GVU-bus was de witte 4639 als Buslijn 3 naar Zuilen Noord met wel een fietser ervoor:
De zon ging toen weg en hierna was Connexxion weer aan de beurt. Eerst de 2679 als Buslijn 74 vanuit Zeist naar Vianen:
Zoals al te zien was zat hierachter nog een bus. Dit was de 8856 als Buslijn 50 naar Utrecht Centraal. Hiervoor was ik net op tijd:
En de laatste foto van deze plek is van de 4077 van GVU als Buslijn 4 naar de Cartesiusweg:
Een stukje verderop bij de halte Janskerkhof kwam er nog een Citaro van Connexxion langs. Die moest natuurlijk op de foto komen. Het was de 2842 als Buslijn 50 naar Utrecht Centraal:

Re: Utrechtse plaatjes
Geplaatst: za 21 jun 2008, 22:25
door Geert
Herkenbare stadsgezichten :)
Die Alliance op de 74 is wel luxe. :pos: Reed die er maar vaker :D
Re: Utrechtse plaatjes
Geplaatst: vr 03 okt 2008, 22:07
door mb90
Wat plaatjes van mijn tourtje door Utrecht en Maarssen van vanmiddag:
Zoals wel bekend rijden er een aantal bussen van Connexxion rond voor het GVU op GVU-lijnen. Zo ook een aantal Citaro G's. Hier bijvoorbeeld de 9148 op Buslijn 38 naar Maarssen bij Utrecht Centraal:
De ex-Hermes Amba's die hier rijden zijn nu allemaal Connexxion-groen i.p.v. Hermes-wit. Zo kunnen ze dus mooi naar de concessie Noord-Holland Noord. Zijn die rammelbakken bijna het land uit.

Ook scrollt de bestemming nu op de display:
Daarna kwam er een BBA-Integro langs en ontstond er een mooie line-up. De bussen hierop zullen vanaf 14 december hier allemaal verdwijen. De tram heeft ook nog maar hooguit 5 jaar te gaan denk ik:
2 bussen die helemaal gaan verdwijnen, inclusief de naam die erop staat: BBA:
De chauffeur van de BBA 753 uit de line-up bleek een chauffeur te zijn die ik hier al eerder gezien heb. Een grappige chauffeur is het. Bij een rit met deze chauffeur zong hij bijvoorbeeld een groot deel van de rit door de luidsprekers. Het had wel een goed effect. Een groep kwebbeltantes van een roeiclub was gelijk stil.

Ook laat die chauffeur leuke bestemmingen zien tijdens het bufferen. De vorige keer was het De Efteling, nu was het Discobus, maar wel met dezelfde 2 kinderen:
Ik had wel even genoeg gezien bij het CS en daarom ging het met Buslijn 126 naar Maarssen. Een lijn die ik nog niet gehad had. Een leuke lijn door nieuwbouw en nu nog weilanden bij Leidsche Rijn.
In Maarssen stond er nog een Citaro G voor het GVU. Dit keer weer op Buslijn 38, alleen nu was het de 9152:
Rechts ervan stond de 100e bus van Van Hool voor het GVU, de GVU 4114:
Met die 4114 ging ik met Buslijn 36 weer terug naar Utrecht Centraal. Een lijn via oud-Maarsen en de wijk Zuilen. Bij aankomst in Utrecht stond er gelijk iets leuks te bufferen. Ik wist niet dat hier ook nog een Duvedec reed:
Tot slot een foto van een bus die zowiezo zal verdwijnen uit het Nederlands straatbeeld. Tussen de stadsleeuwen en de Amba's kwam deze Alliance 2687 op Buslijn 77 naar Vianen langs:

Re: Utrechtse plaatjes
Geplaatst: vr 03 okt 2008, 22:22
door Geert
Herkenbare plaatjes vanaf het busstation :)
Binnenkort is het hier allemaal BRU-geel, dus geniet er nog maar even van

Re: Utrechtse plaatjes
Geplaatst: zo 05 okt 2008, 00:33
door Meltrain
mb90 schreef:
De ex-Hermes Amba's die hier rijden zijn nu allemaal Connexxion-groen i.p.v. Hermes-wit. Zo kunnen ze dus mooi naar de concessie Noord-Holland Noord. Zijn die rammelbakken bijna het land uit.
Beetje respect voor de ex-Hermes Amba's hè?
die bussen zitten beter dan de oudste Connexxion Amba's, dus van mij moegen ze nog wel even blijven hoor.
Verder leuke foto's weer. :D
Re: Utrechtse plaatjes
Geplaatst: zo 05 okt 2008, 01:19
door Aking
Bekend terrein allemaal... k mag dit topic wel
en over die discobus gesproken... ik zat van de week in lijn 999 tinadag

(die na mij geloost te hebben verderging als 999 CXX academy)
Re: Utrechtse plaatjes
Geplaatst: zo 05 okt 2008, 11:40
door Stephan
Waarschijnlijk weet ik de buschauffeur ook wel. Een keer van Abcoude naar Utrecht ermee gegaan. Overal toeteren enzo, bij ieder terasje en stoplicht

En bij afgelopen koniginnedag was zijn bus ook aardig versierd.
Maar verder erg leuke plaatjes van toch veel soorten materieel die gaan verdwijnen. Straks alleen nog maar geel/grijze en groene Amba's en nog een enkele Citaro-G. Gelukkig bestaat het GVU nog, die hebben aardig wat rondrijnden en op het tramspoor krijgen we de Weense erbij :D
Re: Utrechtse plaatjes
Geplaatst: za 31 jan 2009, 17:41
door reisthijs
Vanmiddag even wat plaatjes geschoten op het viaduct bij mij om de hoek, waar dit weekend weer eens omgeleide treinen Amsterdam-Utrecht langskomen.

Loc 1727 met een stammetje DDAR

ICM 4091

VIRM 9481 als IC naar Nijmegen

ICE 4602 als trein 129 naar Frankfurt
Re: Utrechtse plaatjes
Geplaatst: wo 04 feb 2009, 23:47
door Fles
Nou okee dan. Het voelt als buiten de deur neuken :( Maar Let op: IK post een BUS.
Vleuten, 24 januari 2009. Wagen 7854 maakt zich op om terug naar Utrecht Centraal te rijden. Aan de rode binnenkant van de dakversierselen is te zien dat dit een bus is die eerst op de Amsterdamse Zuidtangent dienst gedaan heeft.

Re: Utrechtse plaatjes
Geplaatst: wo 04 feb 2009, 23:53
door Aking
ik zeg BANBANSLOTJE voor Fles

Re: Utrechtse plaatjes
Geplaatst: do 05 feb 2009, 07:06
door Wubbo
Ga je nou ook bushaltebordjes fotograferen Fles?

Re: Utrechtse plaatjes
Geplaatst: do 05 feb 2009, 12:05
door Fles
Ik zal het nooit meer doen

Re: Utrechtse plaatjes
Geplaatst: za 14 feb 2009, 20:49
door tsov
Gisteren wat foto's gemaakt bij de Jaarbeurs. Daar was een grote bouwbeurs en reed een parkeerpendel.
Maar eerst zag ik op het Jaarbeursplein een bekende bus staan: één van de Duinrellgeledes
Aangekomen bij de Jaarbeurs stond daar een Integro:
Op de bovenstaande foto was de volgende bus al zichtbaar: een heusche geel-witte O405G
Daarna kwam de bus die mij in de eerste plaats deed besluiten naar Utrecht te gaan

Terug bij z'n roots was de GVU 555, die later bij AMZ in Zeeland rondreed en nu van Juijn uit Rossum is.
De Smit Reizen 17, in het verleden de Connexxion 9060, volgde al snel daarna
Vervolgens kwam er weer een Integro langs
En daar was het volgende busje van Juijn, een ex-Hermes-gelede
Hierna kwam de 9032 weer terug
Blijkbaar had die wat busjes ingehaald, want er kwam nog wat 'nieuws' achteraan, waaronder een O408
En tot slot een Luxemburgse Brabander uit Gelderland
Op het Jaarbeursplein teruggekomen stond daar alweer de volgende mooie bus te wachten: de enige O408 die de concessie DAV rijk is :pos:

Ohja, dat lijnnummer is wel heeeeeeeeeeel oud

Re: Utrechtse plaatjes
Geplaatst: zo 15 feb 2009, 13:17
door Aking
Kleinigheidje... maar het is niet het veemarktplein

Re: Utrechtse plaatjes
Geplaatst: zo 15 feb 2009, 13:23
door tsov
Ik vond het ook al vreemd, maar Google Maps zegt van wel! Op de Veemarkt ligt de Veemarktstraat en bij de Jaarbeurs het Veemarktplein...

Re: Utrechtse plaatjes
Geplaatst: zo 15 feb 2009, 13:31
door Aking
Huh... wazig... maar je hebt t dan toch goed inderdaad

Excuses moi

Re: Utrechtse plaatjes
Geplaatst: zo 15 feb 2009, 15:04
door Fles
Fles schreef:Ik zal het nooit meer doen

Whehehe kijk mij dan
Ik zag onderweg van het zwembad terug naar huis dat er tegenwoordig gelede Citaro's in de 12 zitten. Ik had tot nu toe alleen maar Van Hool AG300's gezien daar in het weekend (al dan niet van de Zuidtangent).

Re: Utrechtse plaatjes
Geplaatst: zo 15 feb 2009, 16:29
door Geert
Ik zag een paar weken terug ook al een GVU-Citaro op de 11, en volgens mij keert die in het weekend op de 12. Vind het wel hippe busjes zo in GVU kleuren trouwens :)