ThatPCDude schreef: ↑do 22 mei 2025, 17:08
Wel hoop ik dat we de OVinNL sfeer hier dan behouden en niet een NS Community 2.0 worden...
Inderdaad, de aanhoudende stroom gekopieerde berichten (altijd negatief richting Community eigenaar of haar medewerkers) vanuit andere media was voor vele een bron van ergenis.
Tevens werden NS klanten vaak met een lange tekst en opgeheven vinger terecht gewezen op een toon welke niet bij klantenservice hoort. Je zal maar als niets vermoedende klant voor "parasiet" worden uitgemaakt, omdat je door een oorzaak niet het juiste vervoerbewijs had.
Verder was de sfeer richting NS medewerkers welke het voor het bedrijf opnamen niet altijd even prettig. Menig NSer welke het probeerde nam al weer snel afscheid of werd zeer selectief in antwoorden geven.
Maar de hoofdoorzaak volgens mij was wel het feit dat veel NS klanten op de Community lid werden en een "probleem" hadden, maar aldaar toch niet geholpen konden worden omdat het vaste groepje buitenstaanders welke het forum runde niet bij de persoonlijke gegevens konden van de reiziger.
Dat gaf bij de NS klant vaak veel extra ergenis, goed dat de NS de klantenservice nu weer in eigen hand neemt en niet laat doen door een handjevol buitenstaanders.