Ad blocker gedetecteerd: Dit forum wordt mogelijk gemaakt door het tonen van reclames aan onze bezoekers. Helaas worden deze niet getoond en je ondersteunt onze website nu niet. Misschien wil je voor dit forum een uitzondering maken?
Mwoh, die onderste Lw / Es klopt op zich nog het beste. .05 is de s12700 en die biedt in Gouda en Utrecht dus aansluiting op de s1700
Die LED-CTA's kunnen nu eenmaal geen rode letters tonen
Schapekop in de Keistad
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Ik zat ook al te denken dat die onderste waarschijnlijk Leeuwarden / Enschede toont op de CTA zelf. Maar dat had dan beter niet op deze manier op de lichtkrant gezet kunnen worden, nu lijkt het net alsof de trein een deel voor Leeuwarden én een deel voor Enschede heeft.
Heb je net gemist Fles, ik had de s1900 van 17.16 :)
Daniel schreef:Mwoh, die onderste Lw / Es klopt op zich nog het beste. .05 is de s12700 en die biedt in Gouda en Utrecht dus aansluiting op de s1700
Die LED-CTA's kunnen nu eenmaal geen rode letters tonen
Ja, maar dat is natuurlijk onzin. Dan hadden ze er ook wel
Daniel schreef:Mwoh, die onderste Lw / Es klopt op zich nog het beste. .05 is de s12700 en die biedt in Gouda en Utrecht dus aansluiting op de s1700
Die LED-CTA's kunnen nu eenmaal geen rode letters tonen
Ja, maar dat is natuurlijk onzin. Dan hadden ze er ook wel
Enige verschil met jou waslijst aan bestemmingen is, dat Dv / Es vanaf Rtd ook een rechtstreekse bestemming is. En dan is het wel handig dat dat zichtbaar is op de tijden dat je niet rechtstreeks kan rijden. (dat ze er niet consequent mee omgaan, roepen we al, vanaf het moment dat de treinen niet meer om en om Gn / Lw en Dv / Es rijden)
Maar goed.. reizigers kunnen natuurlijk ook zelf nog hun reis plannen voor ze naar het station gaan
Aansluitingen behaald in het verleden,bieden geen garantie voor de toekomst
problemen kunnen er zijn... of je kan ze zoeken! NS gaat "niet" over één nacht ijs.
Vanochtend met M50 richting Isolatorweg, geen afroepen. Displays gaven wel de goede stationsnamen aan. Terugweg liep de afroep wederom niet synchroon. We vertrokken vanuit Overamstel en op het moment dat we de flyover op rijden komt de afroep van Van der Madeweg (i.p.v. op het moment dat de metro eraf rijdt). En jah hoor, langs het perron kwam de afroep van Duivendrecht al. De bestuurder had het gelukkig door en drukte hem weg.
Enige nare is, dat op het moment dat die afroep is geweest, hij niet meer komt, ook al synchroniseert de bestuurder deze.
Goed, dan gebruik je dus als omroeper geen lidwoorden voor Fyra en Thalys. Wees dan wel consequent en maak die tweede zin even krom als de eerste zin, als je zo nodig die lidwoorden wilt weglaten.
'Dames en heren, Thalys naar Brussel en Parijs van 17:12 rijdt niet. De volgende Thalys rijdt over een uur.'
Vanmorgen heb ik bijna een kwartier op station Beurs staan wachten op een metro van lijn A, B of C, maar in dat kwartier is in geen enkele richting een metro geweest. Geen omroep of iets.. Alleen een melding op de DRIM's met iets van "Wegens problemen elders op de route rijden de metro's op de A, B en C lijn onregelmatig.".
Gelukkig werd er verder genoeg omgeroepen over de staking van volgende week en de marathon van komend weekend. :')
Leuker kunnen we het niet maken, makkelijker ook niet.
Ja, ik heb vernomen dat men het tonen van VERTRAAGD als een metro niet volgens de dienstregeling reed klantonvriendelijk was, omdat er geen informatie verschaft werd over de mogelijke vertraging en omdat de bestemming dan opeens in iets anders veranderde. Daarom heeft men nu vertraagd aangepast in --, zodat iedereen weet dat er geen informatie over de metro beschikbaar is _O_
Raadpleeg de praktische modaliteiten staande op de achterzijde van dit bericht voor het indienen van een reactie.
Etienne schreef:Klantvriendelijkheid is bij de RET überhaupt al ver te zoeken
Ach vriendelijkheid/beleefdheid is bij een heel groot deel van reizigers ook heel ver te zoeken! dus dat heft elkaar mooi op
Aansluitingen behaald in het verleden,bieden geen garantie voor de toekomst
problemen kunnen er zijn... of je kan ze zoeken! NS gaat "niet" over één nacht ijs.
Opvallend dat Prorail (website en teletekst) de werkzaamheden bij Arriva niet (meer?) meldt, terwijl de website van NS dat wel doet (als voorbeeld Groningen-Leer dit weekend, het was me een paar weken terug ook al opgevallen bij Dordrecht-Geldermalsen).
Edit: zie nu ook dat Prorail de werkzaamheden tussen Zaandam en Uitgeest niet vermeld (of NS meldt ze onterecht dat ze niet doorgaan), maar wel lastig dat er twee versies van de werkzaamheden rondzwerven
De vertraging van t3361 werd op Zaandam Kogerveld als volgt omgeroepen door Tuffy:
De sprinter naar Amsterdam Lelylaan, Schiphol, Hoofddorp en Leiden Centraal, vertrekt over ongeveer 20 minuten.
Herhaling... En dan weer Leiden centraal. Op Zaandam was het volgens Tuffy wel weer de sprinter tot Hooffdorp.
HC in de trein naar Alkmaar riep om: Denk u bij het uitstappen aan uw parasol en bescheiden.
De HC van de t12759 had kennelijk geen hoge verwachtingen betreffende de aansluiting op de Valleilijn in Amersfoort door een +8 bij aankomst: hij riep de trein van 17.41 uur als eerstvolgende om.
OBIS vond in 2 minuten van 4a naar 4b overigens wel haalbaar en zover ik heb gezien haalden ook alle rennende overstappers de trein van 17.11 uur nog gewoon.
Schapekop in de Keistad
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
De CTA op spoor 1 van Rotterdam Zuid geeft al een tijdje op 1 flap (de flap rechtsonderaan de bak) de tekst gebouw "Nieuw Rotterdam" aan. Ik heb alleen geen idee waar dat gebouw staat en wat dat op een CTA doet.
Hoe moeilijk kan het zijn om op een consistente wijze je eindbestemming aan te geven?
Op het busstation van Zaandam stond op de centrale monitor bus 64 aangegeven met eindbestemming 'Zaandam Kogerveld' (op 9292ov.nl overigens ook). Op de monitors boven de uitgang en op de bus stond echter 'Zaandam Fonteinkruidweg'. Navraag bij de buschauffeur leverde een complex verhaal op. Maar hij ging gewoon langs mijn gewenste uitstaphalte. :)