Ad blocker gedetecteerd: Dit forum wordt mogelijk gemaakt door het tonen van reclames aan onze bezoekers. Helaas worden deze niet getoond en je ondersteunt onze website nu niet. Misschien wil je voor dit forum een uitzondering maken?
Mag ik even kwijt dat ik vandaag ben aangenomen bij de NS en vanaf 1 september HC Mikos heet, met als standplaats Zwolle?
Ik denk, ik deel het maar even mee En nee, per 1 september ben ik nog geen HC, maar wel aspirant-conducteur en dan begin ik natuurlijk aan de 26 weken durende opleiding...!
Dagboek van een conducteur is hier te koop. Niet duur.
En als je gedurende die 26 weken eens af en toe wat over de opleiding zou willen vertellen, zou dat erg leuk zijn! Ik denk dat er best wel veel leden in geïnteresseerd zijn wat er zoal aan bod komt enzo (ik in ieder geval wel!) :)
Thuis werken is fijn :) Vanmorgen om kwart over acht begonnen met schrijven en ga straks ff wat schema'tjes maken en artikelen lezen enzo. Ik moet nu aan m'n scriptie gaan beginnen en aangezien ze op m'n stage niet echt plek voor me hebben was het advies: ga maar thuis werken, lekker met een kopje thee erbij :D Nou ik vind het prima, gaat nog best lekker zo, zit nu ff aan de koffie, wasje draait, iedereen slaapt nog dus super stil hier.
Ach, als je 'n echt stil plekje zoekt... ik heb vandaag weereens 't hele lab voor mezelf op 't werk (lekker ruim ook )
Beetje te stil misschien wel... d'r komt hier hooguit iemand langs die op 't dak moet zijn omdat de brandtrap de enige manier is daar te komen en die toevallig aan deze kant van 't gebouw zit Da's nou niet echt iets wat dagelijks gebeurt.
Ach, nog zes uurtjes te gaan en dan is 't lekker vakantie voor mij :D
Schapekop in de Keistad
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Ik begon het anders behoorlijk zat te worden om thuis te zitten met mijn poot omhoog en de laptop erbij. Nu weer in Amersfoort (ok nog steeds poot omhoog, maar we kunnen in ieder geval weer onderweg :) )
Dubbele P schreef:Leuk om te horen Mikos! Proficiat! :)
En als je gedurende die 26 weken eens af en toe wat over de opleiding zou willen vertellen, zou dat erg leuk zijn! Ik denk dat er best wel veel leden in geïnteresseerd zijn wat er zoal aan bod komt enzo (ik in ieder geval wel!) :)
Dankjullie wel!
En ik zal tijdens die 26 weken zeker af en toe een keer een update geven over het hoe of wat, want daar ben ik zelf ook heel erg benieuwd naar! Jullie horen van me
Dagboek van een conducteur is hier te koop. Niet duur.
Ik begon het anders behoorlijk zat te worden om thuis te zitten met mijn poot omhoog en de laptop erbij. Nu weer in Amersfoort (ok nog steeds poot omhoog, maar we kunnen in ieder geval weer onderweg :) )
Mja, ik moet ook iig steeds na twee dagen komen laten zien wat ik gedaan heb dus echt wekenlang thuis zitten gebeurt ook niet. En het is ook zo gepland dat ik tussendoor nog wat praktische experimenten heb zodat ik wat afwisseling heb, dat is wel fijn :)
Vanmiddag heeft het hier tussen 12 en half 2 behoorlijk veel en hard geregend. Dat heeft hier rondom het winkelcentrum Zuidplein gezorgd voor veel wateroverlast. Veel straten stonden blank en ook een aantal kelders liepen vol. Hierbij zat ook de onze. Gelukkig was ik nog net optijd, anders had de schade veel groter geweest. Ik hoorde namelijk water stromen en daardoor kon ik snel beginnen met het water naar buiten gooien. Na 25 minuten lopen zwoegen met emmers water zakte het grondwater eindelijk en kon ik ermee stoppen. Toen was het gelukkig ook weer droog.
Zo zag mijn straat eruit rond 13:00 uur:
Zoals ik al zei was de wateroverlast alleen rondom het Zuidplein. Rond 14:00 uur was het meeste water al weggepompt door de brandweer die overuren draaide, maar in de straat Zuidplein (vlakbij het theater) lag nog wel veel water:
Ik woon nu al mijn hele leven in deze straat (18,5 jaar), maar zoveel water heb ik hier nog nooit gezien. Maar, gelukkig is de schade beperkt gebleven. Het portiek naast ons had wel veel meer water en dat moest echt weggepompt worden met een flinke pomp.
In ons huis hebben we in al die 15 jaar dat we er wonen ook nog nooit problemen met hoog water/overstromingen gehad, terwijl ze 10 huizen verder bij iedere bui van een aardig formaat de kruipruimte blank hadden staan...
Hmm, 't weer aan de zuidzijde van de Maas in Rotterdam verschilde dan toch best flink vandaag... in de Botlek (tja, 'tis ook Rotterdam) regende het vandaag wel maar zeker niet zo hard.
Schapekop in de Keistad
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Na dagen achter elkaar temperaturen rond de 35-40 graden (en nog altijd rond de 30 graden zelfs met de bewolking) was het vandaag heerlijk om weer op Nederlandse grond te stappen met fris weertje waarbij airco niet perse noodzakelijk is. Was wel raar om weer in een trein te zitten ipv een auto om overal te komen :)
Reiziger Ddrs schreef:Hmm, 't weer aan de zuidzijde van de Maas in Rotterdam verschilde dan toch best flink vandaag... in de Botlek (tja, 'tis ook Rotterdam) regende het vandaag wel maar zeker niet zo hard.
En in Rotterdam-Noordwest regende het wel stevig, maar zeker geen ondergelopen straten hier
Het is ook zeer lokaal geweest heb ik gemerkt. Op de meldkamer waren alleen maar meldingen van wateroverlast te vinden vanuit de omgeving van het Zuidplein en dat is precies waar ik woon. Nu ik het toch over het Zuidplein heb, de hal van het metrostation heeft ook nog een half uur onder water gestaan. Een afvoerpijp brak door het vele water af en daardoor kwam er water de stationshal binnen. Deze werd dus afgesloten om leeggepompt te worden en de metro's halteerden daardoor hier van ongeveer half 2 tot 2 niet.
In Rotterdam Noord regende en onweerde het ook flink. Straten stonden wel onder water maar ik heb geen brandweer oid gezien. Ik was blij dat ik thuis aan het werk was Heb vanwege het onweer nog een tijdje met m'n laptop op de accu gewerkt omdat het wel erg dichtbij kwam.
Ik vond het niet zo fijn dat het gisteren zo regende in Maastricht :(. Was toch niet zo fijn om dan door de straten te lopen.
Vandaag hier in Zwijndrecht weer dikke wolken en enige zon.
Thuis werken is wel fijn wat eigen planning betreft. Maar de tijd gaat zo sloom, en je kan gauw afgeleid raken. Althans ik wel ;).
Proud Titans Supporter Ach, zak er toch allemaal in
Ik zat afgelopen week in een vakantiepark ergens in de driehoek Ommen-Hardenberg-Dedemsvaart en daar hebben we ook best slecht weer gehad, met af en toe opklaringen.
We hebben eigenlijk één mooie dag gehad, zondag, en dat was gelukkig precies de dag dat we naar de STAR gingen. :D
Ik reis ongeveer 3x/week van station Delft naar metrostation Spaklerweg (in Amsterdam) en weer terug.
Vandaag naar het Stripmuseum in Groningen geweest. Aanrader, als je een beetje van strips houdt. We waren er om 11.30; om 15.45 vonden we het mooi maar hadden we niet alles gezien. Vergeet ook niet een formuliertje in te vullen waarmee je 10% korting op 1 aankoop in de winkel krijgt!
In het stripmuseum hangt een poster met een soort ganzenbord-in-stripvorm, dat uitgegeven lijkt te zijn bij de opening van de ringlijn van de Amsterdamse metro. Was een erg leuk ding, weet iemand daar meer over?
Het is eenvoudiger om iets simpels moeilijk te maken dan iets simpels simpel te houden