Vrouw aangereden door bus
Rijswijk – Een 37-jarige vrouw uit Den Haag is zaterdagavond 1 november zwaargewond geraakt toen zij op de Sir Winston Churchilllaan werd aangereden door een stadsbus.
De vrouw stak omstreeks 18.55 uur ter hoogte van het Bogaerdplein de busbaan over. Daar reed op dat moment een stadsbus, bestuurd door een 44- jarige Hagenaar. De buschauffeur probeerde door hard te remmen een aanrijding te voorkomen, maar dat lukte niet. De vrouw werd met onbekend letsel naar het ziekenhuis vervoerd, waar zij werd opgenomen. Haar toestand is stabiel. De politie stelt een onderzoek in.
Bron: Politie Haaglanden
Vrouw aangereden door bus
- Daniel
- OVNL-bestuurslid
- Berichten: 40643
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 16:29
- Locatie: Amersfoort
- Contacteer:
Vrouw aangereden door bus
Schapekop in de Keistad
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Mijn foto's: https://www.flickr.com/dbleumink/
-
- Oud-beheerder OVNL
- Berichten: 3161
- Lid geworden op: zo 09 mar 2008, 22:27
Re: Vrouw aangereden door bus
Met enige regelmaat worden daar mensen aangereden. Eigenlijk heel opmerkelijk, want het is zo overzichtelijk als het maar kan en beveiligd door verkeerslichten.
Wie is er online
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 8 gasten