Een Ebusco staat op de halte 'Reeweg' in Hendrik-Ido-Ambacht. Blijkbaar hoefde hij niet opgeladen te worden want de pantograaf was ingeklapt.
Een tribus staat voor het station van Zwijndrecht. Er waren wat problemen bij de chaffeurswissel dus de bus liep hier enige vertraging op.
Een Ebusco op weg naar de halte 'Winkelcentrum de Meent' in Papendrecht. Deze buslijn en eigenlijk alle anders stadslijnen liepen flinke vertragingen op vanwege grote file's op de Spuiboulevard bij de halte 'Centrum' in Dordrecht. Rond 15:00 uur waren vertragingen van +20 te zien waarbij bussen een kwartier stilstonden bij de halte Centrum omdat ze gewoon niet weg konden rijden. Uiteindelijk hebben verkeersregelaars de vertragingen redelijk in toon gehouden.
Een Crossway bij de halte 'Busstation' in Papendrecht. Helaas zag ik pas achteraf op de foto dat de buschaffeur zwaaide dus heb ik niet teruggezwaaid

Een Ebusco komt van de halte 'Busstation' in Papendrecht.
Een Scania Higher scheurt langs de halte 'Busstation' in Papendrecht op weg naar Rotterdam
Een R-Net Crossway rijdt met wat vertraging langs de halte 'Busstation' in Papendrecht
Een Ebusco staat te bufferen de halte 'Veer Hollandse Biesbosch'. De vorige bus naar de Staart was uitgevallen dus deze bus zat propvol tot de halte 'Zorgcentrum Merwelanden' waar met enige moeite iedereen zich met zijn / haar rollator uit de bus wist te werken en we tot het eindpunt met maar één medereiziger over de Baanhoekweg scheurden
