Ad blocker gedetecteerd: Dit forum wordt mogelijk gemaakt door het tonen van reclames aan onze bezoekers. Helaas worden deze niet getoond en je ondersteunt onze website nu niet. Misschien wil je voor dit forum een uitzondering maken?
Voor de tweede keer in een week tijd heb ik mijn sporttas in de trein laten liggen. :(
Vorige week kon ik hem nog terugkrijgen door te kijken wanneer de trein weer terug zou zijn op Amsterdam Amstel, maar ik weet niet of het me deze keer weer lukt.
Weet iemand ho je direct contact met de NS kan krijgen om te kijken of je iets kunt afspreken met de HC?
Ik reis ongeveer 3x/week van station Delft naar metrostation Spaklerweg (in Amsterdam) en weer terug.
Goed idee. :pos:
Ik heb de Klantenservice gebeld en die hebben de HC gebeld en ik kan mijn tas vanmiddag ophalen in Leiden. :D
Dus ik ben erg blij met de Klantenservice en de HC.
(En ik moet nu echt beter op die tas gaan letten. )
Ik reis ongeveer 3x/week van station Delft naar metrostation Spaklerweg (in Amsterdam) en weer terug.
ReisLincoln schreef:En ik heb inmiddels weer een paar blunders. (Excuus voor de dubbel post)
Het gedoe rondom mn ID... Mn oude is gevonden :@ Dat word weer een tripje gemeentehuis om hem in te leveren. :')
(..)
Hoeft niet. Als er al een verbaal van vermissing is opgesteld en dus je oude 'geblokkeerd is' hoef je die niet in te leveren, mag je zelf doorknippen.
Ik heb het laatst ook gevraagd.. toen ik mijn oude ID terugvond in de borstzak van een winteroverhemd..
Je mag het daar wel afgeven, gaat ie daar door de versnipperaar.
Mijn oudste dochter is uitgenodigd door de ouders vam haar beste vriendin om een weekje mee naar de camping te komen. We moeten haar wel brengen naar landgraaf Omdat mijn vrouw en ik gisteren allebei nog moesten werken is de tas reeds ingepakt. Dus om 1800 ben ik klaar met werken begint het te onweren en se regen komt met bakken naar beneden. Ik op de fiets gesprongen en 12-13 minuten later zwaar doorweekt thuis aangekomen. Mijn vrouw en dochter pakken snel nog de laatste dingen in. Ik zet de friwtpan aan en race naar boven om me vlug om te kleden en een beetje weer op te drogen. De friet en frikandellen worden werkelijk naar binnen gejaagd. Het meisje staat al te popelen om te gaan. Mujn vrouw zou de moeder van haar vriendin bellen wanneer we zouden vertrekken en dat doet ze dus ook. Alleen was het antwoord van die moeder: huh hoezo, dat is pas volgende week. Gelukkig zijn we dan allebei vrij ben hoeven we dan niet te hurryen.
De douchestang zijn bevestiging was doorgeroest... Ik pakte die stang vast en bam stang van de muur af... (Ik hou me vaak vast aan de douchestang. Dit ging toen minder goed :N
Nee gelukkig niet! Ik had m pas net vast en had nog niet echt dat ik erop steunde. Dus ik kon het nog voorkomen. Maar douchen gaat lastig! Gelukkig word het komende dagen gemaakt! :)
Meer voor haar zus. Die had zich ingesteld op een weekje zonder haar zus. In haar optiek zijn zussen irritant. Geen ervaring mee: ik heb alleen een broertjr. Die kon vroeger ook irritant zijn. Er zal wel een kern van waarheid inzitten.
Ik wilde vanmiddag (legaal) onder schrikdraad door kruipen en raakte toen met mijn arm een brandnetel. Nu zitten er dus allemaal bultjes op mijn arm, die jeuken en af en toe steken. :(
Ik reis ongeveer 3x/week van station Delft naar metrostation Spaklerweg (in Amsterdam) en weer terug.
Meltrain schreef:Ik wilde vanmiddag (legaal) onder schrikdraad door kruipen en raakte toen met mijn arm een brandnetel. Nu zitten er dus allemaal bultjes op mijn arm, die jeuken en af en toe steken. :(