klacht pendeldienst Oegstgeest naar Leiden CS

Hier kun je terecht met al je vragen over het openbaar vervoer, ook als je (nog) geen account op OVNL hebt. Bedenk je wel dat wij een forum met hobbyisten zijn en we geen banden hebben met OV bedrijven.
Plaats reactie
Lydia Gressie

klacht pendeldienst Oegstgeest naar Leiden CS

Bericht door Lydia Gressie »

De pendeldienst Poelgeest Oegstgeest naar Leiden CS vertrok altijd om 07.30 en 08.00. Sinds korte tijd is opeens de tijd aangepast naar 07.30 en 08.10. Hierdoor missen mensen de trein. Zoals vanochtend. Op de website staat de dienstregeling van 07.30 en 08.00 uur. Graag weer deze tijden rijden. Niemand zit er op te wachten die gebruik maken van deze pendeldienst op later vertrek. Na 08.00 uur komt er niemand meer dus zitten we tien minuten voor niks te wachten met als gevolg dat we allen de trein missen. Graag dit oplossen. We begrijpen ook niet waarvoor de tijd is aangepast terwijl iedereen die gebruik maakt van deze pendeldienst om 08.00 wil vertrekken zoals de pendeldienst tot paar weken geleden ook altijd deed.
Gebruikersavatar
Lijn 45
Berichten: 5833
Lid geworden op: do 02 mar 2017, 12:06
Contacteer:

Re: klacht pendeldienst Oegstgeest naar Leiden CS

Bericht door Lijn 45 »

Met deze klacht kunnen wij niets, wij zijn hobbyisten en hebben geen contacten met vervoersbedrijven e.d. U kan uw klacht het beste bij Arriva indienen.
Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: nvdw en 18 gasten