Ad blocker gedetecteerd: Dit forum wordt mogelijk gemaakt door het tonen van reclames aan onze bezoekers. Helaas worden deze niet getoond en je ondersteunt onze website nu niet. Misschien wil je voor dit forum een uitzondering maken?
Hier kun je terecht met al je vragen over het openbaar vervoer, ook als je (nog) geen account op OVNL hebt. Bedenk je wel dat wij een forum met hobbyisten zijn en we geen banden hebben met OV bedrijven.
Het wordt nog erger als je de reclame voor Glimble ziet:
Pak jij vandaag de Trooter, Bufie of Trauto? Combineer de trein met de scooter of de bus met de fiets. Met glimble plan, boek en betaal je je reis simpel met één app. Download de app nu!
Ik was afgelopen vrijdag in Dierenrijk Nuenen (langs de spoorlijn Eindhoven - Venlo) en ik heb twee keer een trein van Arriva Limburg voorbij zien komen (waarvan 1x een driedelige FLIRT).
Weet iemand waarom die treinen daar rijden(/reden)?
Ik reis ongeveer 3x/week van station Delft naar metrostation Spaklerweg (in Amsterdam) en weer terug.
Om precies te zijn via Meer > Mijn NS > 1e klas instellen (blauwe knop). Via de drie puntjes naast het kaartnummer kun je ook een widget toevoegen aan de reisplanner, zodat je van klasse kunt wisselen via het beginscherm van de app.
Nu de verplichte 1,5 meter inmiddels verleden tijd is, hoelang gaat het nog duren voordat ook de voorste zitplaatsen in de bus weer opengesteld worden? In elk geval in Amstelland-Meerlanden hangen er nog kettinkjes.
De eerste rij stoelen in de voertuigen worden morgen bij alle vervoerders weer vrijgegeven. Maandag is het de bedoeling dat alle kettingen zijn verwijderd.
ovVeluwe schreef: ↑do 30 sep 2021, 20:14
Dit weekend worden bij Keolis alle laatste kettingen weggehaald. In de buurtbus zijn de maatregelen ook opgeheven en alle stoelen zijn in gebruik.
Bij de stoelen die alleen maar met een plastic lint waren afgesloten ipv een ketting zijn ze al weg of los gemaakt zag ik vandaag.
Archief dienstregelingen http://bit.ly/2CpMxuO
Dagelijkse reiziger Keolis Blauwnet, RRReis & NS. 2022: 96054 km, 2021: 55110,6 km, 2020: 40850,6 km, 2019: 54919,6 km, 2018: 33296,4 km, 2017: 26681,3 km
Frank93 schreef: ↑do 30 sep 2021, 19:42
De eerste rij stoelen in de voertuigen worden morgen bij alle vervoerders weer vrijgegeven. Maandag is het de bedoeling dat alle kettingen zijn verwijderd.
Bij Breng in Arnhem hingen ze nog. Echter na een rit Gelredome -station waren ze in die bus weg
Ik had vanmorgen een bus zonder kettingen, maar de tegemoetkomende had ze nog wel. En de Setra die ik daarna had had de voorste stoelen afgezet met de veiligheidsgordel.
Edit: en vanmiddag voor 't eerst weer eens voorin gezeten. Niet dat je daar nu veel ziet met al die stickers op de ruit tussen stoel en voordeur bij Syntus Utrecht
Schapekop in de Keistad
Dagelijks Amersfoort - Veenendaal-De Klomp en weer terug...
Als je moet reserveren voor een busrit, zoals bij ReserveerRRReis, en het busje komt uiteindelijk iets eerder bij jouw instaphalte aan dan volgens vertrektijd, mag er dan iets eerder vertrokken worden in het geval ik als enige reiziger al ben ingestapt of dient het busje dan alsnog zijn vertrektijd af te wachten?
Payroll Officer bij RGF Staffing The Netherlands
Website: http://ov-almere.weebly.com/ Updates: 25-05-2025NIEUW --> 30 foto's uit Amsterdam! 14-05-2025 --> 167 foto's uit Nederland, België en Duitsland!
Ik neem aan dat je in deze een halte bedoeld waar het busje niet klaar staat?
Ik heb al ervaring daarmee; als je tot 30 minuten van tevoren reserveert en jij blijkt de enige aanmelder voor die rit te zijn (van begin tot eind), komt het busje alleen jou ook ophalen en rijdt dan direct naar jouw halte toe.
Elke dag van Gouda naar Spijkenisse v.v.
In het weekend vaak ergens in Nederland aan het wandelen.
Dat snap ik. Maar stel het busje arriveert om 14:38 op de beginhalte waar ik sta (ik heb gereserveerd), maar hij hoort pas 14:40 te vertrekken. Mag het busje dan wel al 14:38 vertrekken omdat de enige reiziger al ingestapt is of moet er alsnog tot 14:40 gewacht worden?
Geen geval uit de praktijk hoor, ik ben gewoon eens nieuwsgierig hoe zoiets zit.
Payroll Officer bij RGF Staffing The Netherlands
Website: http://ov-almere.weebly.com/ Updates: 25-05-2025NIEUW --> 30 foto's uit Amsterdam! 14-05-2025 --> 167 foto's uit Nederland, België en Duitsland!