Ad blocker gedetecteerd: Dit forum wordt mogelijk gemaakt door het tonen van reclames aan onze bezoekers. Helaas worden deze niet getoond en je ondersteunt onze website nu niet. Misschien wil je voor dit forum een uitzondering maken?
* Grotere macht voor de 'Wit-Russische Volksvergadering', een ongekozen raad van overheidsfunctionarissen en topmannen uit het bedrijfsleven. De raad zou onder meer toekomstige presidenten mogen afzetten. Analisten houden er rekening mee dat Loekasjenko de raad zal voorzitten, zodat hij controle heeft over zijn opvolgers.
* (Oud-)presidenten kunnen niet worden vervolgd voor misdaden die zijn begaan tijdens hun presidentschap.
* Een president mag maximaal twee termijnen van vijf jaar dienen. De 67-jarige Loekasjenko zit in zijn zesde ambtstermijn, maar de telling begint opnieuw wanneer de grondwet wordt aangenomen. Hij zou daarom tot 2035 kunnen aanblijven.
* Presidentskandidaten moeten minimaal 40 jaar oud zijn en mogen niet in het buitenland hebben gewoond of een dubbel paspoort hebben. Dit lijkt gericht op oppositiepolitici als Svetlana Tichanovskaja, die noodgedwongen het land is ontvlucht.
Nee, maar het is wel zo netjes om van tevoren te zeggen dat er lijken achter een link zitten. Treurigheid kan ook het beeld van 100 grafstenen zijn natuurlijk.
Je kreeg al een NSFW-waarschuwing; verder hoef je natuurlijk niet op iedere link te klikken he. En denken dat je niks onsmakelijks te zien krijgt in een oorlog is eerlijk gezegd een beetje naïef.
TffpaA schreef: ↑zo 27 feb 2022, 14:28
Het is een oorlog, Z2N. Hoe naïef ben je eigenlijk?
Niet. Maar zomaar lijken tonen is wel een stapje verder dan praten over de oorlog. Sowieso ben ik er geen fan van om links te delen zonder kenbaar te maken wat erachter te zien is, maar dit is rickrollen met dode lichamen. Niets dat ik niet eerder gezien heb, maar niet iets om 'zomaar' te doen.
In een bijeenkomst met hoge functionarissen heeft president Poetin het Russische leger de opdracht gegeven om nucleaire afschrikkingswapens klaar te zetten en op scherp te stellen.
Z2N schreef: ↑zo 27 feb 2022, 14:42
Niet. Maar zomaar lijken tonen is wel een stapje verder dan praten over de oorlog. Sowieso ben ik er geen fan van om links te delen zonder kenbaar te maken wat erachter te zien is, maar dit is rickrollen met dode lichamen. Niets dat ik niet eerder gezien heb, maar niet iets om 'zomaar' te doen.
Als je het er (nog steeds) niet mee eens bent, kun je beter een melding indienen van de betreffende post.
Ik vind de achterliggende beelden walgelijk, maar het delen ervan zeer zeker niet. Op school kreeg ik ook beelden van de concentratiekampen te zien, maar beklaagde ik me achteraf ook niet bij mijn leraar dat hij wel even had mogen waarschuwen. Dit is nu eenmaal de gruwelijke werkelijkheid van oorlog.
Die melding heb ik ook gedaan. En een docent die niet van tevoren zegt dat je naar beelden van een concentratiekamp gaat kijken is ook geen goede docent, aangezien het forum voor iedereen toegankelijk moet zijn (ook voor de jongere gebruiker of de gebruiker die bijvoorbeeld voldoende lijken voor een mensenleven gezien heeft) is een omschrijving van de inhoud van de link geen overbodige luxe.
Ja, die video heeft absoluut een waarschuwing nodig. Maar aangezien er al een NSFW-waarschuwing wordt gegeven bij de bron (op Reddit) zou ik het niet per se noodzakelijk achten om er nog één extra op dit forum te zetten. Goed als 'ie er wel bij staat, geen reden voor een hetze nu 'ie er niet bij staat hier.
De waarschuwing in kwestie is alleen een NSFW-waarschuwing, dat kan letterlijk alles zijn. Hoe is dat duidelijk genoeg? En zoveel moeite is het toch niet om te zeggen waar je naartoe linkt?
isadora schreef: ↑zo 27 feb 2022, 14:42
Putin gaat nucleair.
In een bijeenkomst met hoge functionarissen heeft president Poetin het Russische leger de opdracht gegeven om nucleaire afschrikkingswapens klaar te zetten en op scherp te stellen.
Dit kan inderdaad heel snel heel lelijk gaan worden. Een campagne die misschien als een boemerang in Poetins gezicht terugkeert zou hem zo maar eens kunnen doen overhalen voor de nucleaire optie te kiezen.
Ik vrees dat het dan aankomt op hoe stevig de mensen tussen Poetin en de kernraketten in hun schoenen staan. Het lanceren van die kernkoppen betekent immers ook de gegarandeerde vernietiging van Rusland en al wat er leeft.
De EU heeft het volledige luchtruim gesloten voor Russische vliegtuigen, in navolging van onder meer de Baltische staten. De sluiting van het EU-luchtruim heeft ook enige gevolgen voor de binnenlandse luchtvaart van Rusland, omdat de exclave Kaliningrad nu niet meer via de lucht bereikbaar is.
"Wacht niet tot vandaag een goede dag wordt. Maak er vandaag een goede dag van." - Omdenken, 2022
Hainje schreef: ↑zo 27 feb 2022, 01:30
Een sisser is in mijn ogen een hoop leed dat slechts een paar dagen duurt. Misschien een wat ongelukkige woordkeuze van mijn zijde.
Misschien kan ik op dit forum beter gewoon helemaal niets meer zeggen aangezien ik al langer het idee heb dat ik de helft van de tijd toch verkeerd begrepen wordt. Dan is niets zeggen misschien wel gewoon beter voor mijn psychische gezondheid.
Nergens voor nodig, want je hebt gewoon gelijk gekregen: