Voordat we naar Zandvoort vertrokken, eerst nog even deze lelijke groene Beneluxtreinloc op Amsterdam Centraal.
En hier de binnenkomst van de trein in Zandvoort, die ons weer terug naar Amsterdam bracht.
Dan de zondag. Eerst lekker lang uitgeslapen en vervolgens besloten om toch nog wat van de dag te maken. Ik moest nog een alternatief bordje ophalen in Duivendrecht. Dat was niet zo spannend, maar gelukkig kon ik ook nog wat leuke treinen in de zon op de foto krijgen.
En bovendien zelfs een oude Zilvermeeuw.
Vanuit Duivendrecht ging ik per InterCity (stopt vandaag extra te Duivendrecht) naar Eindhoven, waar dit aardige koppeltje treinen naast elkaar onder de kap stond.
Oh, en lelijke bussen hebben ze daar ook. Nou ja, één foto dan, omdat het moet.
Vlak voorbij Eindhoven kwam ik zelfs een goederentrein tegen :o
Voor een extra bordje ben ik nog even Duitsland in geweest, waar bleek hoe de lokale hangjongeren denken over de vervoermaatschappij die daar tot voor kort de scepter zwaaide.
Gelukkig rijdt daar tegenwoordig de Eurobahn, met mooie hagelnieuwe en snelle FLIRT-treinstellen.
Helaas mogen die kennelijk niet voorbij Kaldenkirchen komen, vandaar dat ik in Venlo nog even het oude rode bekende DB-spul mocht fotograferen.
En deze Virm bracht me vervolgens weer terug naar de rest van de beschaafde wereld.
Overigens had het conducteursgilde klaarblijkelijk een collectieve off-day, want ik heb in heel die rit (442 km alles bij elkaar) helemaal niemand gezien :)