DB ticket ICE op stakingsdag a.s. dinsdag

Hier kun je terecht met al je vragen over het openbaar vervoer, ook als je (nog) geen account op OVNL hebt. Bedenk je wel dat wij een forum met hobbyisten zijn en we geen banden hebben met OV bedrijven.
Plaats reactie
ICEReiziger1706

DB ticket ICE op stakingsdag a.s. dinsdag

Bericht door ICEReiziger1706 »

Beste treinfanaten,

Ik heb een DB ticket van Amsterdam naar Bestwig a.s. dinsdag met ICE 123 tussen Amsterdam en Oberhausen.
Zojuist gelezen dat de VVMC besloten heeft dinsdag opnieuw te gaan staken rondom Amsterdam en in Oost Nederland
Ik heb twee vragen waar ik hoop dat een van jullie antwoord op heeft:
- Geldt bij de DB ook de regeling die de NS heeft dat de ICE op andere dagen gebruikt kan worden waarop niet gestaakt wordt.
- Hoe zit het met het deel van de reis dat niet me de ICE gaat, kan ik het ticket daarvoor ook overdragen naar een andere dag? Het betreft een super sparpreis eerste klas.
gpvos
Berichten: 861
Lid geworden op: za 30 okt 2010, 01:19

Re: DB ticket ICE op stakingsdag a.s. dinsdag

Bericht door gpvos »

Zie dit advies (en een paar opvolgende reacties).

Voor de andere ICE heb je wel een nieuwe reservering nodig. Vanwege de uitval is die gratis, of je kan het geld na aankoop terugvragen.
Verder ben ik van mening dat lijn 4 niet op Albert Cuypstraat moet stoppen en lijn 3 wel op Amsteldijk.
Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 5 gasten